• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: Ulomený zadní stěrač
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jirka11
Odeslal: Monday 18 February 2008 - 19:31:00
Ahojte prosím Vás mám opela tigru a zde píši dotaz z duvodu,že na poradně tigry bych se tak rychle odpovědi nedočkal jako tady...Neznamy vandala mi vcera ulomil zadni sterac na tigre i s ramenem,chtel jsem se zeptat jestli toto rameno se stěracem je stejné jako na astře nebo vectře starších ročníků...96 apod. jako s mojí tigrou 96.Nevíte kde to rameno koupit dobře?Jestli na vrakáči nebo v nějakém net-shopu?U nas v autodilech se to rameno nedá totiž objednat... Děkuji
Poslední odpovědi
Yper
Odeslal: Tuesday 19 February 2008 - 07:11:18

Nejjednodušší řešení je, aby jsi od náhonu zadního stěrače, změřil vzdálenost, kam až stěrač na okně zasahoval a podle něj pak na vraku stěrač (ramínko se stírátkem) koupil. O středovou díru se asi bát nemusíš, protože pokud to bude Opel, tak je to stejné.
Myslím si, že to není nebude až tak velký problém sehnat nějakou náhradu.
JOB
Odeslal: Monday 18 February 2008 - 20:08:39

Tak to netuším
Jirka11
Odeslal: Monday 18 February 2008 - 19:55:39

Nemám právě ani to ramínko Bylo mi odcizeno, potřebuji to celý...mám to zalomený u matky A kdybych to sehnal na vrakáči z astry nabo vectry pasovalo by to?
JOB
Odeslal: Monday 18 February 2008 - 19:33:58

Nový v opelu stojí skoro litr. Na vrakáči to bude poměrně levnější. Ty ten stěrač vůbec nemáš ? Nedávno jsem nechával ramínko svařit ve svářečské škole.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0770 sec,0.0477 z toho dotazů.