• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning :: Re: Zadní spoiler
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
TOMdesign
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 10:49:38
Tak mám menší dotaz. Objednal jsem si zadní spoiler odkaz a teď mě zajímá, jestli lze nastříkat zvlášť jen nárazník a spoiler a ten tam pak nalepit nebo nejdříve nalepit a pak to stříknout najednou?
Poslední odpovědi
z0diaC
Odeslal: Monday 11 February 2008 - 08:49:04

jako qpc .... já ten pur tmel pouzívám na všechno,co potřebuju aby drželo jak přišrubované .... při zatvrdnutí je to i trochu pružné (ne moc) ale drží to jako svi** _;
TOMdesign
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 15:36:37

Dobrá dík, za rady, už je to objednané. _; Snad to do srazu stihnu.
qpc
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 15:28:51

jo,je to černé,lepší je opravdu lakovat potom vcelku na nárazníku.Jinak vřele doporučuji jednorázové latexové rukavice,opravdu špatně se to smejvá z rukou
TOMdesign
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 15:16:18

qpc napsal ...

s timhle to drží jako přibité

Odkaz


Super, dík. _; Když na to tak koukám, že to je černý, tak tu bude opravdu lepší to nastříkat, až po napasování, aby to pak nebylo optlaný nebo tak nějak. !!(a)
qpc
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 14:48:53

s timhle to drží jako přibité

Odkaz
TOMdesign
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 14:05:22

mě šlo hlavně o to, že ten nástavec přijde až začátkem března a já to chci stihnout do srazu. Tak zatím nechám udělat jen přední.

Ještě jeden dotaz. Čím je to nejlepší to přilepit? Speciální lepidlo, silikon, lepidlo na skla?
qpc
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 12:33:51

tyhle převlékací jdou lakovat i před nandánim,obecně to ale chce zkusit nanečisto a uvidíš sám.pokud s tim budeeš bojovat,tak to napřed navleč a pak vcelku nalakuj.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0393 sec,0.0117 z toho dotazů.