• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek :: Re: Prasklá manžeta
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Filip
Odeslal: Sunday 11 November 2007 - 14:20:47
Ahoj opláci, na přední nápravě mi praskla gumová manžeta. Není to ta hned u kola, ale ta blíž k převodovce. Problém je, že nevím kde ji seženu, u a-kelly ji nemají, tak nevím kde ji sehnat jinde, opel je až na posledním místě, protože bude mít nejspíš vysoké ceny jak za díl, tak za práci. Opraváře pravděpodobně seženu, ale pokud by to jinak nešlo a musel bych do Opla si to nechat vyměnit, nemáte někdo představu kolik by mě ta sranda i s prací mohla stát?
Moc dík
Jo a taky bych se ještě chtěl optat, jestli by nebylo rovnou lepší vyměnit i tu druhou manžetu, pro sichr.
Poslední odpovědi
Jerry
Odeslal: Tuesday 13 November 2007 - 19:02:25

Sorry !!! Sem blbec taky jsem to mohl napsat líp ale trochu jsem spěchal.
U nás Autoprima Pardubice. Myslím že ceny budou mít snad stejný po celý republice zkus to _; _; _;

Filip
Odeslal: Tuesday 13 November 2007 - 18:36:48

Díky moc za info. Do Oplu jsem psal, ale ještě se mi neozvali. Chtěl bych se zeptat, kde to je "u nás" a zdy by bylo možné objednat. Přece jen rozdíl cen je více než znatelný a pokud to není na úkor kvality, tak bych o ni měl zájem. _;
Ještě jednou díky.
Jerry
Odeslal: Tuesday 13 November 2007 - 16:07:45

Tak že nevím jestli je to moc nebo málo či akorát, ale unás manžeta 300,- kč/kus a jsou skladem.
(Informoval jsem se v oplu vnitřní 790,- vnější 893,-)
Jerry
Odeslal: Monday 12 November 2007 - 23:59:43

OK ! Zítra se pokusím sehnat cenu a termín dodání _;
Yper
Odeslal: Monday 12 November 2007 - 07:53:28

Rovnou vyměň i vazelínu v ní. Prodávají se v baleních vždy pro jeden kloub. Vyplatí se to a je třeba pracovat v čistotě, protože i jen jedno zrníčko nečistoty Ti odrovná kloub během půl roku.
Anonymní
Odeslal: Sunday 11 November 2007 - 22:01:31

No jo, tak jsme na to nakonec přišli ?lola
JOB
Odeslal: Sunday 11 November 2007 - 21:54:12

Filip napsal ...

Popravdě z toho obrázku pořádně nepoznám, která strana je blíže ke kolu, ale tipl bych, že ta devítka patří ke kolu, už kvůli těm dílům 14,15 a 16, po jejich našroubování by tam někam do těch míst měl přijít brzdič nebo jak se to jmenuje a kolo. Jestli je to jak říkám, tak potřebuju manžetu č. 4, tu k převodovce.
Je to se mnou asi těžký, ale jsem laik, sorry.
Každopádně moc dík za pomoc.

Manžeta č.9 je součástí kloubu č. 8 a ten je u kola.Jednak tam je nákres náboje a navíc drážkování pro čidlo ABS je na straně kola. Takže tak. Je to č. 4 a basta ?lola _;
Filip
Odeslal: Sunday 11 November 2007 - 21:43:50

Popravdě z toho obrázku pořádně nepoznám, která strana je blíže ke kolu, ale tipl bych, že ta devítka patří ke kolu, už kvůli těm dílům 14,15 a 16, po jejich našroubování by tam někam do těch míst měl přijít brzdič nebo jak se to jmenuje a kolo. Jestli je to jak říkám, tak potřebuju manžetu č. 4, tu k převodovce.
Je to se mnou asi těžký, ale jsem laik, sorry.
Každopádně moc dík za pomoc.
JOB
Odeslal: Sunday 11 November 2007 - 21:43:33

Jerry napsal ...

Která to je ?? devítka ?



já bych typoval spíše 4.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0735 sec,0.0306 z toho dotazů.