• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Umístění zkrutné pružinky vložky zámku
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
kastan
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 09:21:25
Ahoj,
mám opel Astra G 1.6 XEL a vyměňoval jsem zámek předních dveří kvůli nefunkčnímu DO. Zámek je úspěšně vyměněný, nicméně problém je, že jsem přitom sundal plastovou ovládací páčku z vložky zámku a zpod páčky mi vypadla zkrutná pružinka, která vrací klíček do střední polohy. Ať přemýšlím jakokoliv, tak se mi nedaří vrátit ji tak, aby opět fungovala. Možná mi ještě vypadl další dílek, který jsem nezaregistroval. Dokážete mi někdo poradit? Díky

(
Poslední odpovědi
Kaštan
Odeslal: Tuesday 06 November 2007 - 14:52:45

Hele, není důležité všechno vědět, ale znát někoho, kdo umí pomoct. Takže díky Ypere i tobě, žes to postrčil dál. Včera mi pro změnu někam odkračely první tři polohy ventilátoru a funguje až poslední, takže zase mám co řešit. __;
Yper
Odeslal: Monday 05 November 2007 - 09:03:41

O.K. Kaštane, hlavní díl vyřešení a díky tedy patří Legendovi. _;
Kaštan
Odeslal: Monday 05 November 2007 - 08:21:07

Ahoj kluci, o víkendu bylo konečně trochu lepší počasí, tak jsem se pustil do té pružiny a je to hotovo. Přesně jak to krelil Legend.

Moc jsem tomu nevěřil, protože ty ohnuté konce pružiny jsou fakt hodně krátké, ale kupodivu to funguje. Takže díky všem. Můžeme to uzavřít.
VGT
Odeslal: Tuesday 23 October 2007 - 14:55:42

[quote]
Přikládám odkaz na stránku z manuálu: [img][/http://s213.photobucket.com/albums/cc96/kastan_photo/?action=view¤t=Opel_Astra_G_Zafira-Haynes_Service_.jpg] Doufám, že tentokrát už to bude čitelné
[/quote1193143614]
Ono to fakt není prča sem vložit odkaz Odkaz Tohle by mělo být původní Kaštanovo uložení fotky
Kaštan
Odeslal: Tuesday 23 October 2007 - 12:00:35

Díky za radu. Zkusím a dám vědět.
Legend
Odeslal: Friday 19 October 2007 - 15:51:34

Moc ti ten odkaz nefunguje, dal jsem ho sem Odkaz
Knížku mám, ale jen na Omegu B/C, stejně tam toho není moc podrobně. Ta pružinka musí patřit tak jak je na obrázku, je tam kvůli tomu aby vracela klíč do středové polohy když se odemykají dveře klíčem. Zkus ji aplikovat tím způsobem, jak to je na obrázku, ale ne na ten horní díl, ale na ten plastový díl do kterého vede kovové táhlo.
Kaštan
Odeslal: Friday 19 October 2007 - 15:45:28

To Legend: Ty obrázky mi fakt nejdou. Ale poslal jsem ti to na mail. Předpokládám, že tu knížku máš a znáš.
Kaštan
Odeslal: Friday 19 October 2007 - 15:30:51

Ahoj, divál jsem se u Legenda na ten obrázek. Takthle by to asi fungovalo, jenomže ty zahnuté konce pružiny nejsou tak dlouhé, aby se zachytily za oba výstupky - jak ve výlisku kliky tak i v té plastové páčce. Ty konce pružiny vypadájí skutečně tak, jak jsem je nakreslil. V manuálu jsem našel rozloženou sestavu vložky zámku, ale bohužel se tam nepíše, jak je ta zkrutná pružina umístěna. Taky ta plastová páčka vypadá jinak než ta, co mám v autě. Přikládám odkaz na stránku z manuálu: [img][/http://s213.photobucket.com/albums/cc96/kastan_photo/?action=view&current=Opel_Astra_G_Zafira-Haynes_Service_.jpg] Doufám, že tentokrát už to bude čitelné
Yper
Odeslal: Friday 19 October 2007 - 14:48:19

2 Legend: to není náčrt ode mne, ale od Kaštana a já jej měl v ruce proto, protože mi to Kaštan poslal a jel jsem s tím na sraz, abych Ti to ukázal a pak Ti to v pondělí poslal v el. podobě, aby jsi to porovnal s těmi zámky, které doma máš.
Takhle to bylo míněno.

15:10 hod. - jo, teď je to po úpravě správné.Díky Legende - teď ten odkaz v sobě zahrnuje tu pružinku.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0495 sec,0.0135 z toho dotazů.