• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: Repro
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Libor
Odeslal: Wednesday 14 March 2007 - 20:39:15
Ahoj.Chci se zeptat jakou značku repro by jste doporučili do vebe 96,aby to hrálo obstojně.Ty původní už dosluhujou.Rádio mám siemens vdo cdr 500 a nevím jaké tam koupit.Díky
Poslední odpovědi
Butvo
Odeslal: Sunday 20 May 2007 - 11:25:06

JJ vsetko je ok... Ako je tam tam riešené s rozdvojením jedneho výstupu na dva reproduktory viete niekto??tam musi byt aj tak neaká rozdvojka nie?? ako napojit tu vyhybku?? A neaký napad na preproduktory?? 2x bass + 2výskac + vyhybka neaký set nevidel niekto 165mm za dobrú cenu celkom kvalitny neaký odkaz by sa hodil...
Halis
Odeslal: Saturday 19 May 2007 - 11:16:18

Odkaz
WISAStar
Odeslal: Saturday 19 May 2007 - 10:05:07

ja teda nameril v omeze 15 cm tak me to zarazilo..... chtel bych koupit ten redukcni ramecek a nejake 4 reproduktory. mate nekdo napad kde sehnat ramecek? a jaka je max montazni hloubka kvuli sklu? dekuju. je to omega B sedan a vzadu sou repra ve dverich kvuli roletce v platu.
qpc
Odeslal: Saturday 19 May 2007 - 09:17:51

[quote]
No já jen že jsi napsal že má vyměnit komplet repro aj s vyhyhýbkama....
Ono se to ani jinak než komplet vyndat nedá, když jsou jabyvyhybky přímo na reproduktorech že.
A nejde přehlédnout na těch předních org. reproduktorech 16,5. jaká je tam cívka.


OK,OK,já jen aby\ tam prostě jen nenadal repro a pak se nedivil...
pepik
Odeslal: Saturday 19 May 2007 - 08:48:13

No já jen že jsi napsal že má vyměnit komplet repro aj s vyhyhýbkama....
Ono se to ani jinak než komplet vyndat nedá, když jsou jabyvyhybky přímo na reproduktorech že.
A nejde přehlédnout na těch předních org. reproduktorech 16,5. jaká je tam cívka.

qpc
Odeslal: Friday 18 May 2007 - 21:32:12

[
Dle hifi a mích zkušeností jsou naletované vyhýbky odpory a cívky přímo na reproduktorech.
[/quote1179516673]


asi tak,proto po pouhé výmně repro za jiné dojde k pekelnému rozdílu,pokud se to trochu nevychytá..
Legend
Odeslal: Friday 18 May 2007 - 20:05:48

Nevím jak vectry, ale v omegách není samostatná výhybka, jenom je k výškovému repru sériově připájený kondenzátor, který odfiltruje nízké tóny a jeho kapacita určujě dělící kmitočet.
kosta
Odeslal: Friday 18 May 2007 - 19:18:36

mam na prodej hertz 165mm mel jsem je v zadnim plate snad mesic jsou jako nove 800kc. kdyz by byl zajem upresnim
pepik
Odeslal: Friday 18 May 2007 - 19:01:57

qpc napsal ...

.Z výroby choděj ve Vectrách firemní výhybky


A kde ty org vyhybky jsou?

Dle hifi a mích zkušeností jsou naletované vyhýbky odpory a cívky přímo na reproduktorech.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0476 sec,0.0162 z toho dotazů.