• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: Vectra B - zadní náprava - kola da A (jako u 120tky)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Kryshna
Odeslal: Saturday 06 January 2007 - 13:37:19
Zdravim,potreboval bych radu, co muze byt za problem...
V lete jsem si zacal vsimat drobneho kovoveho tukani od zadni napravy pri nizkych rychlostech do cca 50Kmh, zajel jsem do servisu a tam mi technik rekl ze to nic neni.Jezdil jsem dal a kolem zacatku listopadu to celkem pominulo, jen se obcas kdyz auto par dni stalo, na chvili to cvakani ozvalo znovu.Pak jsem si vsiml dalsiho pozoruhoddne zvuku.Pri parkovani (couvani do rady) se obcas ozve takovy táhlý kovový zvuk jako kdyz o sebe tre silně kov (poprve jsem se lekl ze si hobluju o obrubnik rafek).No a aby toho nebylo malo, vypada to ze se mi zacina rozklekavat zadni naprava... kdyz jedu, je to rekl bych neznatelne, alespon podle meho otce (taky "odbornik" jako ja ).Ale jakmile zaparkuju, prijde mi to jako by tam stala stara rozklekla 120ctka... Prosim co to muze byt? Mohou tyto vyjmenovane veci spolu souviset? Pokud ano, co to muze byt za problem a predevsim jaka je asi odhadovana cena za opravu....
Moc vam dekuji za odpoved.
Jinak auto je - Vectra 2.2 16v -108Kw - rv 10/2000 - najeto 139400Km
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Sunday 12 April 2015 - 14:52:34

Co třeba tady: Odkaz
Anonymní
Odeslal: Friday 10 April 2015 - 16:12:19

zdravim kde by som zohnal taky katalog nahradnych dielov
Zdenda
Odeslal: Saturday 13 January 2007 - 13:54:29

VGT díky za odkaz. Příště se polepším.
VGT
Odeslal: Thursday 11 January 2007 - 11:45:26

Zdenda napsal ...

Chlapi chystám se vyměnit na VeBe na zadní nápravě ty silenty .... Poraďte jak jste to dělali

Prvně jsme si vyhledali vpravo na této stránce v okénku Hledej popis této práce Odkaz (je tu totiž/na těchto stránkách/ popsáno kde co)
Martas
Odeslal: Thursday 11 January 2007 - 11:37:00

Zdenda napsal ...

Chlapi chystám se vyměnit na VeBe na zadní nápravě ty silenty co jsou pod označením č. 21 a 20 viz obrázek výše od Matas, protože jak jsem zvedl zadek auta tak jsem zjistil velkou vůli na spodním silentu č. 21 a když už budu muset sundat celý náboj, tak vyměním i č.20 a tak se chci zeptat kdo jste to už měnili, jakým způsobem to jde vylisovat a nalisovat nový, když nemám k dispozici lis, jde to udělat ve svěráku, popřípadě nahřát autiogenem? Poraďte jak jste to dělali. Jedná se mi jen o ty 3 silenty.


No musi ven cele rameno, takze dolu buben a brzdic, odsroubovat stabilizator a naboj, vyvesit brzdy ....

Silenty jdou ven silou a kdyz ne tak jeste vetsi silou, na vylisovani/zalisovani jsem videl "upravene" orechy do Goly. Nasledne je dobre udelat geometrii zadku.
Zdenda
Odeslal: Thursday 11 January 2007 - 11:29:07

Chlapi chystám se vyměnit na VeBe na zadní nápravě ty silenty co jsou pod označením č. 21 a 20 viz obrázek výše od Matas, protože jak jsem zvedl zadek auta tak jsem zjistil velkou vůli na spodním silentu č. 21 a když už budu muset sundat celý náboj, tak vyměním i č.20 a tak se chci zeptat kdo jste to už měnili, jakým způsobem to jde vylisovat a nalisovat nový, když nemám k dispozici lis, jde to udělat ve svěráku, popřípadě nahřát autiogenem? Poraďte jak jste to dělali. Jedná se mi jen o ty 3 silenty.
Kryshna
Odeslal: Tuesday 09 January 2007 - 12:30:23

A jeste jedna dulezita vec - autem jsem nikam nenajel a prdu nedostalo... mam ho jak vlastni dite a v zasade ho nikomu nepujcuji
Jedine by to mohlo byt tim ze jsem ho koupil tuknute lehce na zadek...ale to asi taky ne, pze jsem s tim najel 4tis a nebyl zadny problem (vse zacalo az kdyz jsem zacal jezdit po D11 do prahy),ale v podstate se jen prohnul naraznik (nepraskl) a rozlomila se v nem takova ta vlozka - je to jako takovy cerny polystyren... a jeste je mirne chytnute celo, nebo co to rikal karosar, ale zaroven rekl, ze to neni zadny problem, ze autu nic neni... podotykam byl to absolutne nezavisly clovek - na prodejci samozrejme.
Kryshna
Odeslal: Tuesday 09 January 2007 - 12:20:20

No tak to je mazec... jsem zvedav na ty servisaky co z nich vyjde za diagnozu... jinak jsem zapomnel napsat ze mam Hatchback, ale to je asi jedno, ze? Kazdopadne diky za obrazky, jeste se na to dnes podivam, ale se svymi znalostmi nevim jestli to k necemu bude
doktor
Odeslal: Monday 08 January 2007 - 20:48:50

mě teda zadní náprava klepe docela dost, ale zatím nebyl čas to měnit a v poslední době ani peníze, ale kola do A nemám. je tedy pravda, že mám jen dvolitra a sedana

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0561 sec,0.0179 z toho dotazů.