• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning :: Re: Vectra C -tuning
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Topeko
Odeslal: Sunday 24 September 2006 - 22:16:41
Ahoj přatelé.
Mám Vectru C r.v. 2003 2,0 DTI 74 Kw.
Při plném obsazení a v létě se zapnutou klima nejde vůbec předjet.Tak jsem se rozhodl
pro chip.Oslovil jsem pár firem,ale odpovědi jsou rozporuplné.Vesměs mi odpověděli,že
u tohoto motoru to jde pouze "POWER BOXEM".Jinde jsem se dočetl,že ty powerboxy ničí
motor.Jsem z toho nějakej hotovej.Můžete poradit.Procházel jsem poradnu,ale nic jsem
nenašel.
Děkuji za vaše reakce.
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Sunday 02 May 2010 - 12:52:03

z 92 na 115kw.....http://www.bitpowers.cz/flash/flash.php

nebo . dieselpower(dělaj i závodáky)
dejw
Odeslal: Saturday 01 May 2010 - 06:34:20

cus hosi ja sem si koupil tedkon vectru c gts 2.2dti byl jsem v praze v atochipu a rekly mi ze to nejde ,,, potrebotreboval bych poradit kdo by to zvladnul 92kw mi fakt nestaci a myslim si ze POWER BOXEN oddela motor predem diky
JOB
Odeslal: Monday 15 March 2010 - 19:31:20

z0diaC napsal ...

JOB napsal ...

Já bych motor 2,2DTI nechal tak jak je a šetřil bych na čerpadlo


JOBe neremcej .... a nestraš .... i když nové čerpadlo je taky tuning


Tak to už jezdí vytuněnejch 2,2 DTi docela dost
z0diaC
Odeslal: Monday 15 March 2010 - 10:35:30

JOB napsal ...

Já bych motor 2,2DTI nechal tak jak je a šetřil bych na čerpadlo


JOBe neremcej .... a nestraš .... i když nové čerpadlo je taky tuning
Tom 81
Odeslal: Monday 15 March 2010 - 09:21:35

to Hombre: auto 2,0Dti možná načipované máš, ale asi máš vectru B, protože VeCe s 2,0Dti nejdou načipovat, co jsem alespon před 6měsíci řešil docela fest, taky mam tuto vectru 6/2003 2,0DTi 74kw, a co jsem zjistim tak jen powerbox na nejakych 87-88 kw a 270-285 krouták cca 120koní jde namontovat. Sice nektere firmy mi tvrdily, že do 1/2 roku, už to budou umět, ale zatím jsem na žádnou nenarazil, a pokud na netu nekde najdete tak tam vecinou ani nepisou na jakou vectru to je zda na B nebo C.


Kdybyste nekdo vedel o čipu tak bych taky do toho hned šel. Bylo by super ze 74kw mít +- 100kw. Jinak powerbox nemusí byt špatný, dokonce s atestem, kvalitní ....ale cena +-13-14 tis kaček. Dále jsem našel od jiné firmy v polsku, cena cca 6-8tis kč,ale tam bych se bál že se něco může posrat...vypadalo to že to je bez atestu, propálení pístu, kouřivost, prostě mín kvalitni, to si ale jen myslím, nemám zkušenost s polskou firmou.
JOB
Odeslal: Tuesday 03 November 2009 - 21:34:15

Já bych motor 2,2DTI nechal tak jak je a šetřil bych na čerpadlo
steve
Odeslal: Tuesday 03 November 2009 - 21:28:26

Tak v takovýhle tuning shopech bych to v žádném případě nekupoval,navíc není tam označení výrobce,tyhle krabičky se prodávají se zárukou pouze od PSI motorsport za trochu jiné ceny,v tomhle bude maximálně tak ,,očůrávač" váhy vzduchu.Nwemluvě za tyhle peníze máš drobet ,,profi" chiptuning se softem,za tohle 8táců je raketa
Martas
Odeslal: Tuesday 03 November 2009 - 17:24:08

Richec napsal ...

Pánové zkušení,byl jsem požádán kolegou z práce o vaše vyjádření se k této Odkaz věcičce. Vlastní Vectru C 2,2 DTI a má zájem o navýšení výkonu. Díky


Zeptej se Nunaka jak byl spokojen s chiptuningem ...
Richec
Odeslal: Tuesday 03 November 2009 - 17:20:28

Pánové zkušení,byl jsem požádán kolegou z práce o vaše vyjádření se k této Odkaz věcičce. Vlastní Vectru C 2,2 DTI a má zájem o navýšení výkonu. Díky

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0935 sec,0.0271 z toho dotazů.