• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Koženka na řadící páce..
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
stanley
Odeslal: Saturday 16 September 2006 - 11:35:56
ahoj neví někdo kde seženu koženku na Astru F,jsem stoho uš celkem neštasnej ,uš jsem skoušel v šechny klumpy,ale asi to chce originál,nikde nemohu nic sehnat! Byl bych moooc rád pokud by mněl někdo nějakej nápak kde to splašit. stačí poslat nápad na: Email,opravdu si nevím rady,DĚKUJU DOBRÝM DUŠÍM ZA POMOC _; _; _;
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Sunday 24 February 2008 - 11:13:05

Rado napsal ...

Zdar chlapi,nechapu jednu vec!!ja mam Omegu 97 od nova,nalitano cca140 tis. a ta kuze na radici pace je porad jako nova!!


Jo, nad timhle jsem uz taky premyslel, VeA kdyz sla z domu mela 18 let a 280 000 km, ne ze by ty manzety vypadaly jako novy ale potrhany nebyly jen popraskany ... To stejny soucasna VeBe i kdyz ty je "jenom" 8 let/100 000 km a tam je jak nova a i u firemnich aut jsem nepozoroval nejake vyrazne opotrebeni ani u jedny AF (nejaka 1998) kterou tam jeste mame na doziti.
Rado
Odeslal: Sunday 24 February 2008 - 10:57:30

Zdar chlapi,nechapu jednu vec!!ja mam Omegu 97 od nova,nalitano cca140 tis. a ta kuze na radici pace je porad jako nova!!Nevim jakym stylem to muze nekdo rozedrit.pokud ten fofr klacek drzim jak mam,tak se to nemuze stat ani za 300tis km.Je fakt ze co jsem videl Astry i Omegy tak to nacnute mela vetsina!!Asi jsem nejaky divny sofer !!(a)
ndefo
Odeslal: Thursday 31 January 2008 - 23:22:04

ja vim

ja proste vyndal starou, dal jsem ji mamince do ruky a usila mi novou, a je super _; kuzi je z CDD (co dum da) akorat je trosku tuha, jak je nova, ale to se "zmacka"
qpc
Odeslal: Thursday 31 January 2008 - 22:59:40

ndefo napsal ...

spravnej tUŇingář si fofrklacek serizne tak, ze se mu tam uz zadna kozenka nevejde a je po problemu


tady jde o novou manžetu,ne o tuning __;
ndefo
Odeslal: Thursday 31 January 2008 - 20:27:18

spravnej tUŇingář si fofrklacek serizne tak, ze se mu tam uz zadna kozenka nevejde a je po problemu
qpc
Odeslal: Thursday 31 January 2008 - 16:53:33

k tomu šedivému okolo? Asi bych se držel klasiky..
freez
Odeslal: Thursday 31 January 2008 - 16:44:06

No to si právě říkám taky , jen jsem myslel že když už to budu měnit že bych si vzal něco ...no ....víš jak jenže k tomu dřevu je to fakt těžký , být tam černej plast je to o něčem jiném , ale dřevo je dřevo , k tomu nepasuje halt všechno , ještě přemejšlím jestli to nechat prošít černou a nebo jinou barvou nití ?
qpc
Odeslal: Thursday 31 January 2008 - 16:28:12

asi bych tam Freezaáku dal tu černou,ta barva je universální a defacto se hodí ke všemu,prd na tože to má kdekdo,ale ta hnědá,no nevim-nevim...
freez
Odeslal: Thursday 31 January 2008 - 13:30:25

Pánové mám pro Vás zase jeden vysoce inteligentní a zapeklitý problém, chci si nechat ušít novou manžetu na fofrklacek a na ručku a teď problém , jelikož mám dřevěný interiér a chtěl bych jej zachovat , přemýšlím co by se k tomu hodilo za kůži. Mám představu buď černá (kterou ale zase má každej ) a nebo nějakou hnědou mám tu přibližnou fotečku , je tam černá a pak retuš z té hnědě a samotná ta hněda na dřevěném podkladu , pokud pánové někdo řešil podobný problém co za kůži ke dřevu napište mi ať mám představu a koukněte na ten návrh, co vy na to.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0553 sec,0.0216 z toho dotazů.