• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: Prepinani potkavacich/dalkovych
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
M@C
Odeslal: Monday 07 August 2006 - 15:48:16
Zdravim, na VeBe mam problem s packou blinkru/dalkovych svetel. Kdyz spustim blinkr, tak po odboceni a naslednem automatickem vypnuti probliknou nebo se rozsviti dalkova svetla. Nekde tam bude spatny kontakt, tak bych tu packu chtel celou vymenit. V Autokelly ji maji snad za 500, tak to neni problem. Mohl by mi ale nekdo popsat, jak se k te pacce dostanu? Pod volantem je jakysi plastovy kryt, predpokladam ze ten bude treba sundat. Ale nechci nekde neco polamat
Poslední odpovědi
Jirka K
Odeslal: Thursday 27 May 2010 - 09:56:02

Ahoj. Jenom jedna rada pro šetřílky. Měl jsem podobný problém, už jsem byl rozhodnut koupit nový přepínač světel. Ale udělal jsem poslední pokus - tu gumovou harmoniku na páčce jsem vyhodil z uchycení v plastového krytu na volantu a nechal jenom přitisknutou k tomu krytu. Není to v podstatě vůbec vidět a problém zcela zmizel. Pokud byla ta guma uchycená v otvoru pro ni určeném, tak zřejmě páčku cpala mírně vpřed a to způsobovalo celý problém. Třeba to někomu pomůže jako mně.
M@C
Odeslal: Thursday 10 August 2006 - 11:01:13

Tak moc dekuji Dmcd za prodej jeho "stare" packy a zaroven za jeji vymenu. Je to opravdu tak jak popisoval, cili 2 sroubky pod volantem atd Ted uz bych to umel
Dmcd
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 09:19:07

prťka napsal ...

Dmcd..přečti si přízpěvek od Ypera _; ?lola ?lola


Ajo vidis... ja su ale TRAMTADADAAAAAAAAA ?lola
prťka
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 08:45:54

Dmcd..přečti si přízpěvek od Ypera _; ?lola ?lola
Dmcd
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 08:32:57

jeste jsem si vzpomel na jednu (taky celkem dulezitou) vec - kdyz se sundava ten spodni kryt tak je potreba jeste vysroubovat packu pro nastovavani vysky volantu _; jinak to sundat nejde
M@C
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 08:11:14

Jojo lidi, dik za pomoc, je to tak, rano jsem se dival a pod volantem mam na kazde strane plastovou krytku, takze to bude treba sundat a odsroubovat
Yper
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 08:07:29

2 Ascona: ..buď v pohodě, skutečně je tam mít nemusíš, protože se v tom už někdo vrtal a třeba je tam nedal. Každopádně po otočení volantu na jednu či druhou stranu, se pod ním objeví dvě záslepky - vypadají jako záslepky na dřevotřískových kuchyňských linkách a nábytku - malé ploché kloboučky o průměru do cca 5ti mm.
Na srazu na podzim ti tam nějaké šroubky dáme, protože to po čase může způsobovat drnčení.

Pro lepší přístup je možná lepší sundat i ten spodní kryt - i když je pak pakárna jej tam znovu chytit na ty šroubky - krkolomná pozice těla pro chycení šroubků do děr. Pak nezapoměň ještě vyšroubovat páčku polohování volantu - normálně se vyšroubuje.
pepik
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 07:38:26

Ja se take pridam

prťka
Odeslal: Tuesday 08 August 2006 - 06:48:49

Je to tak jak říká Dmcd...pokud by jsi zapáčil šroubovákem bez vyndádí těch šroubků,tak ten plast urveš....je to třeba rozšroubovat

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0359 sec,0.0079 z toho dotazů.