• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor :: Re: Kadet rozdělovač
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
FInnnp
Odeslal: Saturday 29 July 2006 - 13:04:58
Mám problém.Jel jsem z kadetem po dálnici a najednou mě zhasl motor.Mám dojem , že je to v elektrice.Nedává jiskru.A nevím jestli to nemůže byt něco jiného nežli rozdělovač.Mám tan nejednodužší motor s benz. punpou ještě na motoru.Poradí mě někdo co jse tam může ještě rozbít mimo rozdělovače.
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Wednesday 01 November 2006 - 10:37:25

Zcela jiste, zapalovaci modul v rozdelovaci, kdyz je to takhle znenadani. Vymenit a POZOR - aby se ti to znovu nestalo, jako me, dej pozor aby VN kabely ke svickam a z civky nesly blizko tech kabliku od rozdelovace do ECU. Prave protoz ze je to tak blizko si to tam obcas slehne a je po zapalovacim modulu...
P.
Brouček
Odeslal: Saturday 29 July 2006 - 13:21:48

Já bych to typnul na zapalovací modul.Podívej se sem,najdeš tu dost info o zapalování.
Odkaz
JOB
Odeslal: Saturday 29 July 2006 - 13:16:27

FInnnp napsal ...

Mám problém.Jel jsem z kadetem po dálnici a najednou mě zhasl motor.Mám dojem , že je to v elektrice.Nedává jiskru.A nevím jestli to nemůže byt něco jiného nežli rozdělovač.Mám tan nejednodužší motor s benz. punpou ještě na motoru.Poradí mě někdo co jse tam může ještě rozbít mimo rozdělovače.

Už jsem párkrát viděl rozpadlej palec uvnitř rozdělovače.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0745 sec,0.0355 z toho dotazů.