• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra ostatní :: Re: Koupě 2,0 4x4 turbo ?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jiřík
Odeslal: Wednesday 31 May 2006 - 15:12:49
Zdrávím všechny příznivce oplíků a chtěl bych poprosit zda koupit tohle žihadlo. Zkušenosti a postřehy ostatních se vždy hodí.

Děkuji
Poslední odpovědi
PetrF
Odeslal: Monday 06 April 2009 - 23:03:14

VGT: No zatím to chodí, akorát mě trápí trošku koroze, jinak jsem trošku poladil, dostal jsem větší vtřiky a mám chip, takže se to vyšplhalo na 300PS. Jinak díky za reklamu A jak vlastně žiješ Ty? Dlouho jsem Tě neviděl.
KopA
Odeslal: Sunday 05 April 2009 - 22:55:01

Tak já mám tohle taky funkční v Calibře.
K vidění (a pro některé také k projetí) bude na letním srazu - potom na 80% k prodeji (to auto nevyužiju).
radek28
Odeslal: Sunday 05 April 2009 - 12:26:00

jirik:pročetl bych nejprve po večerech forum Odkaz chodil jsem tam často,ted už ne a tak vím,že se to tam řešilo do alelujá.problémy,typy triky,a pod.
osobně si ale myslím,že tady slušný kus neseženeš.když budeš chtít pěkný kus,vectru nebo calibru kde vše chodí a je doloženo o výměnách a podobně hledal bych v německu.ceny za pěkný kusy s motorama po GO a novýma turbama se pohybujou tak od 6t. EUR až třeba do 15000-20000.-EUR ale to jsou už vypiplaný mazlíčci s pozlacenými šrouby skoro všude a s motory okolo 350PS.
jinak jsem dostal pozvánku od pořadatele srazu v Rodingu ca 120km od Plzně,asi bych se zajel podívat jako fanoušek,i když tuningový auto už nemám.Je tam kopa hezkých aut a mnoho a mnoho inspirace...
VGT
Odeslal: Saturday 04 April 2009 - 23:31:06

Ano Petře, je to tvoje auto. Jsi jediný člověk, kterému VeA C20LET 4x4 chodí a kterého osobně znám.
PetrF
Odeslal: Saturday 04 April 2009 - 18:09:38

Jo vy myslíte tu moji červenou vekinu?
Václav GT
Odeslal: Wednesday 31 May 2006 - 16:52:37

Jj, motor C20LET, 204 koní mňam, mňam. Odkaz . Koukni na ty časy ve sprintu na 400 metrů Odkaz . Takhle akceleruje tenhle podvozek a motor (je to ta červená VeA) oproti předohrabu X25XE Odkaz . Odcházely však u nich hlavní a mezinápravové převodovky. Pokud si to neumíš opravit sám, vyjde tě to dooost draho. Nebo se to také předělává na přední náhon.
qpc
Odeslal: Wednesday 31 May 2006 - 15:37:06

Ahoj,s motorem a turbem nijakej extrémní problém nebyl,samozřejmě záleželo na tom,jak se k tomu kdo choval.
Jinak daleko většim problémem byl systém 4x4 kde se teda soudruzi od Adama moc nevyznamenali
JardaB
Odeslal: Wednesday 31 May 2006 - 15:27:39

No jestli nemas co delat _; Teda vlastni zkusenost nemam, ale zajimal jsem se o tenhle skvost, auto asi neni spatne ale zrejme chce servis vic nez by bylo prijemne... Ale zalezi, v jakem bude vychozim stavu, sehnat totalne nezrychtovany kus se mi nepovedlo.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0535 sec,0.0182 z toho dotazů.