• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra podvozek :: Re: Nové tlumiče nebo celý sportovní podvozek ?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
zorb
Odeslal: Friday 05 May 2006 - 13:07:04
Zdravím. Čeká mě nutná výměna tlumičů. Jenže jsem zjistil, že za čtyři tlumiče zaplatím v Česku minimálně 6.000,-Kč. Když jsem mrknul do D&W nebo H+M tuning katalogu, komplet tlumičů i s pružinami lze koupit kolem 200 Euro. Nemáte někdo zkušenosti s těmito levnými kompletními podvozky ?
Poslední odpovědi
Bad.Man
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 13:32:20

2 NIO souhlas s KAYABOU .... ale jsou dražší nebo ne ???

2 Anonym: ALCO ???? __; proboha .... ty dával známej a po Praze mu vydržely 1000km ....
Martas
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 12:37:49

Anonymní napsal ...

Vyměnil jsem přední tlumiče (mám sport podvozek) a doporučili mi nějaké ALCO. Po výměně když přejedu větší díru, tak mi to šíleně bouchne. Tyčka od stabilizátoru to nedělá. Můžou to dělat ty tlumiče? Co s tím? Jo, mám VeBe Caravan. Dík.


Muze to delat to vrchni gumove ulozeni tlumice, je to vlastne lozisko a rozhodne neni vecny ....
Anonymní
Odeslal: Wednesday 10 May 2006 - 12:20:38

Vyměnil jsem přední tlumiče (mám sport podvozek) a doporučili mi nějaké ALCO. Po výměně když přejedu větší díru, tak mi to šíleně bouchne. Tyčka od stabilizátoru to nedělá. Můžou to dělat ty tlumiče? Co s tím? Jo, mám VeBe Caravan. Dík.
Zorb
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 22:36:35

Jenom pro srovnání cen v Čechách a jinde: Teď zrovna koukám do katalogu H+M tuning a komplet tlumiče s pružinami Race X za 162 Euro.
NIO
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 20:08:31

jen pridam a nechci se s nikym prist.
spatna volba je Delco avelice dobra volba KAYBA
m.a.x.i.m.u.s
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 15:29:52

Nevím jestli se dá věřit na takovou záruku, kolikrát ti neuznají záruku ani na botech natož na tlumičích...
Když jsem si kupoval parkovačky do auta a ptal se na 2 letou záruku tak mi řekl, že u tohoto zboží by to bylo asi komplikované...
qpc
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 15:18:00

Zorb napsal ...

Nechci, abychom se začali dohadovat, který výrobce tlumičů je nejlepší, ale v téhle cenové hladině je to skoro jedno, co člověk koupí.

to sice je,ale otázkou je i životnost,Sachsy maj 3roky záruku(alespon ty lepčí).Takže pokud budeš za 2 roky měnit zase,budeš vzpomínat...

Jinak slušnej podvozek v kompletu je za cca 14t.Samotné pružiny a norm.tlumiče,to neni dobrá kombinace.hodně pohodlí na Monroe..
Zorb
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 08:53:18

Nechci, abychom se začali dohadovat, který výrobce tlumičů je nejlepší, ale v téhle cenové hladině je to skoro jedno, co člověk koupí.
Martas
Odeslal: Tuesday 09 May 2006 - 08:07:50

Zorb napsal ...

Tlumiče Monroe tam teď mám. Vím, že jsou lepší tlumiče nebo celé podvozkové sady, ale na to opravdu nemám finance.


Ja se ted aktualne divam do nabidky Autokelly a MJAuto a s vyjimkou Sachs jsou Monroe nejdrazsi !

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0649 sec,0.0270 z toho dotazů.