• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: VeBe 2.0 Náhrada rádia Car 400
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mesh
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 16:59:38
Nazdar clubáci prosím o radu.Mám ve své VeBe originál rádio Philips car 400 na kazety.Ovládání na volantu a potřebuju poradit jakým rádiem by se toto dalo nahradit tak aby ovládání na volantu fungovalo i z jiným rádiem.Samozřejmě z CD
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Tuesday 25 April 2006 - 17:29:49

Anonymní napsal ...

mesh napsal ...

Nazdar clubáci prosím o radu.Mám ve své VeBe originál rádio Philips car 400 na kazety.Ovládání na volantu a potřebuju poradit jakým rádiem by se toto dalo nahradit tak aby ovládání na volantu fungovalo i z jiným rádiem.Samozřejmě z CD




Teda ze nekdo nehleda v poradne to jeste chapu, ale kdyby ses podival hned na druhej odkaz ode me v tomhle vlakne tak tam najdes odkaz na jedno z mnoha vlaken o tomhle pojednavajicich !!!
Anonymní
Odeslal: Tuesday 25 April 2006 - 17:21:44

mesh napsal ...

Nazdar clubáci prosím o radu.Mám ve své VeBe originál rádio Philips car 400 na kazety.Ovládání na volantu a potřebuju poradit jakým rádiem by se toto dalo nahradit tak aby ovládání na volantu fungovalo i z jiným rádiem.Samozřejmě z CD

qpc
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 17:48:24

určité značky spolupracují,pár výrobců dělá redukce,ne však ke všem typum..
Martas
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 17:26:47

mesh napsal ...

Díky za odkaz.Budu se muset někde pořádně informovat,protože někdo říká že to jde a druhý zase že ne


Jde to ale bud musis koupit prislusny radio nebo redukce ....
mesh
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 17:10:11

Díky za odkaz.Budu se muset někde pořádně informovat,protože někdo říká že to jde a druhý zase že ne
Martas
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 17:03:17

mesh napsal ...

Nazdar clubáci prosím o radu.Mám ve své VeBe originál rádio Philips car 400 na kazety.Ovládání na volantu a potřebuju poradit jakým rádiem by se toto dalo nahradit tak aby ovládání na volantu fungovalo i z jiným rádiem.Samozřejmě z CD



To uz neni mozny, za tenhle tyden potreti uplne stejnej dotaz co zkusit v ty poradne hledat ?

Tady mas jeden z odkazu kde se tohle pobira Odkaz !!!

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0592 sec,0.0108 z toho dotazů.