• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: Anténu na Vectra A ???
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
casper
Odeslal: Thursday 13 April 2006 - 09:56:48
Zdravím všechny Opelníky,
nedáte mi nìkdo TIP na kvalitní teleskopickou anténu (nemusí být v el.) do blatníku na Vec-A ??? Koupil jsem si pøed rokem nìjakou levnìjší èernou a letošní tuhou zimu zarezla (aè promazána) a poté se ulomila ....takže by byl asi lepší chrom nebo nìco kvalitnìjšího. Dìkuji moc za radu.

Email
Tábor

Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Thursday 13 April 2006 - 18:04:15

Tak to já jsem zkoušel takový ty za 100,- u pumpy a nakonec jsem zašel do prodejny s audiotechnikou pro auta a tam jsem si za 500,- objednal origo.Vectra A má totiš anténu v dost blbým místě a tak většinou nepasovali ty klouby.Bylo to 500,- ale byl jsem spokojenej.
Tomino75
Odeslal: Thursday 13 April 2006 - 10:47:30

Øeknu ti,jak jsem to udìlal já. Koupil jsem normální teleskopickou antenu (jen prut) na klasické domácí rádio (musí být stejnì dlouhé,jako originál) s vnitøním závitem zespodu. Zbytek originál antény jsem z té plastové trubièky,která je schovaná vevnitø pod blatníkem, vykuchal, vsadil tam tu novou, prostor mezi anténou a plastovou trubièkou vyplnil tmelovým lepidlem a zespodu to pojistil šroubkem s vìtší podložkou. A hraje to dodnes (teda podle nového majitele auta).
Tom.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0398 sec,0.0094 z toho dotazů.