• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Navíjení bezpečnostního pásu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
timony
Odeslal: Tuesday 21 February 2006 - 09:54:28
Ahoj,
mam další drobný problémek, který mě ale dost štve. Bezpečnostní pás u řidiče (já jsem řidiš, proto mě to štve ) se navíjí zpět hrozně pomalu, takže kdykoliv vystoupím, musím mu ručně pomoct.. Sami uznáte, že tohle je vopruz Nějaké rady kdyby byly...
Díky Tom
Poslední odpovědi
Jason
Odeslal: Sunday 25 March 2007 - 01:01:26

Tak co pánové, zkoušel už někdo rozebrat ty pasy a vyčistit,nebo opravdu stačí sundat a vyprat?
A teď mi poraďte co vše udělat, abych je sundal u AG (pasy s patronama) a naco si dát pozor.Dík za každou radu.
RRAAFF
Odeslal: Friday 02 March 2007 - 18:59:32

Já jsem ho vytáhnul, pořádně umyl, nechal lehce uschnout a navíjí bez problémů.
timony
Odeslal: Friday 02 March 2007 - 15:12:16

Tak jsem to prozatím zkusil jen postříkat čisticí pěnou na čalounění.. ale neměl jsem moc času, tak jsem to odflákl a nepostupoval podle navodu.. každopádně se to spíše zhoršilo ale ted o víkendu se na to vrhnu zodpovědně, pořádně ho properu a dám vědět, jestli to pomohlo.. páč mě to se...štve

Tom
Prazdroj
Odeslal: Thursday 23 February 2006 - 08:31:33

Mam stejný problém už jsteto někdo rozebral?? já ještě ne je tam venku zima a v garáži se nehnu..??????
Lib
Odeslal: Wednesday 22 February 2006 - 07:26:49

dovedu, neb jsem par zpomalenych videjek videl ... v lepsim pripade ti to nechutne zhmozdi krk, v beznem pripade zlomi vaz, ten nasledny zaklon je fakt do pravyho uhlu, to by zvladl snad jen holub nebo testovaci figurina Velice poucne a inspirujici
vrgada
Odeslal: Wednesday 22 February 2006 - 05:05:41

U OA to blblo, dokonce jsem si koupil na vrakale nahradni, ale pak se to leklo a samo se to zprovoznilo, pak se rozlamovaly opotrebenim ty zacvakavatka jeste bez pyropatron (musi jit ven sedadlo kvuli vymene). U OB to blbne taky a rekl bych, ze mozna i vic, no tak tomu pri navijeni je tomu zapotrebi pomoci trosku rukou. Snazim se s tim zachazet opatrne, pac uz se tojednu zcela zaseklo a jezdit bez pasu s airbagem je velmi neprijemny pocit u OA to tak nevadilo. Dovedete si predstavit tu presdrzku pytlem?
JOB
Odeslal: Tuesday 21 February 2006 - 15:42:16

Co to je bezpečnostní pásy , to se maže na chleba ?
Cyril
Odeslal: Tuesday 21 February 2006 - 15:29:47

Mne se loni pas u ridice navijel pomalu a posledni dobou se naviji jen za rucni spoluprace. Takze rovnez uvitam jakoukoliv vasi dalsi zkusenost.

Cyril, Astra G
Palic
Odeslal: Tuesday 21 February 2006 - 13:03:38

ale spon je videt ze se poutate, tem co navijeni funguje se neksirujou tak casto (jen pred polisema)...... nejlepsi pas byli ve skode 1xxS kde byli pasy prese dlouhe a nenavijeci....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0372 sec,0.0127 z toho dotazů.