• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: od kdy jsou kliky v barvě?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Dan
Odeslal: Monday 06 February 2006 - 19:09:16
Ahoj,
řešim takovej problém, koupil jsem Vectru 99 (po faceliftu), ale zjistil jsem, že nemám kliky v barvě auta, ale černý, přičemž jsem ještě novější Vectru B s černejma klikama neviděl, začínám si myslet, že je ten týpek někomu střihnul.. Nevíte kde by se daly sehnat v barvě a za kolik? nebo by je někdo dokázal stříknout do barvy tak, aby to za rok neslezlo, možná je to malichernost oproti jinejm dotazum, ale točí mě to
díky
Poslední odpovědi
LarryE
Odeslal: Thursday 11 May 2006 - 15:26:07

Špatně jsem se vyjádřil....lakem jsem rozumněl lakování jako celek vč. laku samotnýho,iniciatoru,ředidla,tvrdidla,plniče,práce atd.
qpc
Odeslal: Thursday 11 May 2006 - 15:23:44

[quote]
Takze tohle je co sem sehnal k tyhle veci. Kliky v barve meli VeBe s oznacenim vybavy: CD,GT,SRI,CDX vsechny ostatni meli cerny tedy kliky jen holy plast.

Barveny kliky u Opla stojej: zadni 1140,- predni 1295,-


No,třeba tomik na na Stainmatzu plnou výbavu(elektrika,kůže atd),ale kliky lakované namá,prostě mam pocit,že podle toho ,jestli to montovali v pátek nebo tak nějak.. __; _;
Martas
Odeslal: Thursday 11 May 2006 - 12:08:41

LarryE napsal ...

Lak tě vyjde cenově přibližně jako jedna klika nová a vyndavat to musíš stejně..


Neblazni, barva na 4 kliky musi vyjit do 500,- a i to je hodne, ale ta prace pakarna bude to jo, nejlip si nekde 4 pujcit, ty si nechat striknout at to clovek nemusi delat 2x.
LarryE
Odeslal: Thursday 11 May 2006 - 10:58:01

Mě spíš na mojí VeB('97) točili ty černý plasty na nárazníkách,lakýr mi je stříknul za 1000Kč..nic se neloupe,je to o.k..jak píše NIO,nutno připravit iniciatorem.Kliky by šly taky láknout,ale pakárnu vidim ve vyndavání těch klik Lak tě vyjde cenově přibližně jako jedna klika nová a vyndavat to musíš stejně..
KopA
Odeslal: Friday 05 May 2006 - 16:52:24

Takze tohle je co sem sehnal k tyhle veci. Kliky v barve meli VeBe s oznacenim vybavy: CD,GT,SRI,CDX vsechny ostatni meli cerny tedy kliky jen holy plast.

Barveny kliky u Opla stojej: zadni 1140,- predni 1295,-

nezjistim jestli to je i s barvou ale vzhledem k ty cene bych rek ze jo.
Martas
Odeslal: Friday 05 May 2006 - 14:55:44

Marian napsal ...

no jo, ale za kolik a za jak dlouho, jestli nevyjde na stejno je koupit, 500,- za kus bych dal hned..


Nalakovany to je hned za par kacek ale bude chvilku trvat nez je vymontujes a nasledne zase zamontujes !
Marian
Odeslal: Friday 05 May 2006 - 14:41:34

no jo, ale za kolik a za jak dlouho, jestli nevyjde na stejno je koupit, 500,- za kus bych dal hned..
Koudy
Odeslal: Friday 05 May 2006 - 12:42:44

Brácha VeBe r.v. 96 výbava CD, kliky v barvě.
Já VeBe caravan r.v.98 výbava Sport, kliky taky v barvě. Myslím, že průměrně zručnej lakýrník, který to pořádně odmastí špricne plničem na plast přebrousí a nalakuje, to musí zvládnout.
Marian
Odeslal: Friday 05 May 2006 - 12:37:09

Martas to sme na tom stejně, jenže já bych je mít v barvě chtěl, protože to vypadá mnohem líp, neví někdo, kolik stojí dokoupení klik v barvě auta? asi darda co?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0615 sec,0.0172 z toho dotazů.