• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: zadni sterac
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Marek
Odeslal: Saturday 28 January 2006 - 19:31:12
Ahoj vsichni oplaci, mam Vectru B Caravan ,r,99 a mam problem ze zadnim steracem,nestira pri ostrikovani zadniho skla,dle meho spatne doleha,guma je dobra,a rameno sterace je docela dobre naple, jde to nejak vyresit, abych nemusel vymenovat cele rameno,zkousel jsem to uz i priltacit rucne , ale bez vysledku....dekuji
Poslední odpovědi
nejva
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 14:33:59

Rozhejbat a namazat je dobrá věc, ale chce to dělat skoro každej půlrok Už mě to čeká zase
Papír
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 13:36:54

Měl jsem to samé a po opravě se to rapidně zlepšilo. Je to o přítlaku raménka na sklo. A ten přítlak má na starosti pružina. Takže úkol zní tak any byla pružina co nejnapnutější. Je to jednoduché, vymontuješ raménko z tisícihranu a otočíš ho. Vydáš pomocí kleští pružinu. Pružina je na jedné straně uchycená do výstupnu v raménku a na druhé straně ohnutým drátem, který je u kloubu. Když vyndáš pružinu tak vyndáš i ten drát. Stačí ten drát trochu zmáčknout, aby se pružina napnula. Zmačknout to jde pouze ve svěráku, kleštěma nemá člověk šanci. Já to zmačknul asi o 4 mm a stěrač maká dobře. Ale má to malou nevýhodu, stěrač pak nejde úplně ohnout v kloubu. Ale po pravdě, jak často ohybáte raménko zadního stěrače?
Palic
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 12:46:35

ha......... me to premava tak jak ma, ale do nedavna ne........ vzal jsem olej smichanej s grafitem a raminko rozhejbal........ a mam kliiiiid........
strelak
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 12:24:28

Jo,jo,u mé VeBe taky tak.Každá rada drahá.
prtka
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 09:22:05

Pánové nenechám vás v tom samotné u G je to samé...samo kombajn
Vodník
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 09:04:34

nevěšte hlavy, moje Omega tam má taky revma. zadní stěrač teď používám jako mávátko na dálniční blikače.
Yper
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 08:53:29

Tohle není problém ohnutého ramínka.
Tohle je problém toho kloubu - přítlak na sklo je dán pružinou a to je blbě vyřešeno - to soudruzi nějak nezvládli!
Mám ten samý problém a teď ho raději neřeším. Jinak to co bylo napsáno už přede mnou - rozpohybovat a namazat!
Dmcd
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 08:47:28

Na VeBe kombajnu je problem ten za ten sterac je blbej uz z vyroby... Muzes zkusit vice ohnout rameno sterace ale stejen si moc nepomuzes - tohle soudruzi od Adama nedomysleli... &|
Martas
Odeslal: Saturday 28 January 2006 - 19:47:34

Nevim presne jak je to u VeBe ale u vetsiny aut kde jsem resil podobny problem (Felicie, Golf) pomohlo klidne i olejem trosku namazat a nasledne rozpohybovat ten kloub ktery se casem spatne pohybuje, i kdyz ted v tech mrazech ...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0488 sec,0.0151 z toho dotazů.