• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: zesilovač na opel rádio
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jiří
Odeslal: Saturday 21 January 2006 - 15:58:03
Čus Opáci,
hele potřeboval bych poradit. Koupil jsem si zesik a subwoofer ale mám opácký rádio kde není vývod na zesilovač. Co mám koupit a kam to zapojit,abych mohl zapojit zasik a pěkně vyhrávat.....
Díkys za radu

Jo a ještě jsem se chtěl zeptat. Slyšel jsem že opácký rádio je synchroní s tím dispejem a že je jen málo rádií které se tam dají dál aby displej fungoval jak má.
Mám OPEL VECTRA 1,.6l 16V(rádio normál opel na kazety)
Poslední odpovědi
Peepino_
Odeslal: Monday 23 January 2006 - 12:21:39

K těm redukcím .... Nedávno jsem se ptal na nové modely Pioneera. Řekli mi, že to lze napojit na VB volant i display, ale jsou třeba dvě redukce. Každá stojí v rozmezí 1000 - 2500 ,- podly typu radia.

Nicméně se tvářili dost seriozně a tvrdili, že nová autorádia to s redukcí zvládnou skoro všechna.

P.
Jiří
Odeslal: Sunday 22 January 2006 - 11:35:31

Umožňuje propojení autorádia VDO CD723x, CD753x, CD783MP3 s originálním ovládáním na volantu a originálním displejem. Určeno pro vozy Opel Astra G od roku výroby1998 do 2004, Astra Coupe od roku výroby 1999, Zafira od roku výroby 2000, Corsa B od roku výroby 1994 do 2000, Vectra B od roku výroby 1995 do 2002, Astra F od roku výroby 1992 do 1998, Omega B od roku výroby 1994 do 1999.

Tohle jsem našel na orig.stránkách VDO
Anonymní
Odeslal: Saturday 21 January 2006 - 23:37:03

Ako pise Palic, radia VDO (nie vsetky modely) oplacke displeje podporuju aj ovladanie na volante. Hladaj na webe napriklad: Odkaz
Palic
Odeslal: Saturday 21 January 2006 - 20:19:26

nejaky kenwoody maji taky pres redukci moznost propojeni ovladani z volantu a zobrazovani informaci na displeji........ redukce by mely vyjit kolem 1500,-
pak jsou jeste VDOca ktery se daji propojit rovnou, jen se prej v menu zmeni typ auta a ono to zacne slapat......... presny modely neznam....... take hledam radio ktere by podporovalo vse (volant plus displej palubaku).......
radek.km
Odeslal: Saturday 21 January 2006 - 18:37:56

pro starší pioneery ta redukce pro opely stála v maloobchodě 990,- vč. DPHCD-RC201OP, jak je to teď jsi nejsem jistý (jak říkám zeptat se v opelu nebo kdo je z většího města tak může zajít do prodejny auto-hifi)

mimo ISO je tam ještě třetí řada konektorů do té se zapojuje originál ovládání
Jiří
Odeslal: Saturday 21 January 2006 - 18:26:03

A to u jakéhokoli pioneeru se nemusí dávat redukce (takže tam stačí jen zastrčit ISO konector a nemusim se hrabat v elektrice)-a bude fungovat jak volant tak i displej?
Martas
Odeslal: Saturday 21 January 2006 - 18:19:39

radek.km napsal ...
http://www.autohifi.cz/shop_goods.php3?g_id=1934

tohle rádio chci pořídit já
a je tam přímo napsáno "Možnost připojení továrního ovládání z volantu"


Skoda ze ty E-shopy tam o "pripojeni volantu" nepisou ze je to pro Opel a docela by me zajimalo co to bude ukazovat na tom 8/10 znakovym display ...

Prodavam jak jsem koupil byl jsem v servisu kde meli i mraky radii a sdelili mi ze kompletne funkcni bude jenom radio Opel (bez ohledu na vyrobce).
radek.km
Odeslal: Saturday 21 January 2006 - 17:59:35

Odkaz

tohle rádio chci pořídit já
a je tam přímo napsáno "Možnost připojení továrního ovládání z volantu"
Anonymní
Odeslal: Saturday 21 January 2006 - 17:59:27

Odkaz

tohle rádio chci pořídit já
a je tam přímo napsáno "Možnost připojení továrního ovládání z volantu"

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0532 sec,0.0248 z toho dotazů.