• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek :: Re: Rány odzadu při nerovnostech, asi vejfuk
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petan
Odeslal: Monday 12 December 2005 - 14:39:01
Ahoj,
přejedu li skoro jakoukoliv menší nerovnost, ozve se zezadu rána, mám pocit že klepe vejfuk o spoedek auta, ale nevim cos tim, aby to nedělalo. Ale jsem z toho trošku nervozní, protože to skoro nedělalo, tedy pouze pokud se auto naložilo 5 lidma, ale ted už to dělá i když tam sedim jenom já..:(
Neví někdo co s tim? Díky moc
Poslední odpovědi
opelixe
Odeslal: Tuesday 13 December 2005 - 13:45:51

jj je to tak!Dělá ti to objímka od posl.dílu výfuku.Otoč objímku závitama nahoru a než to dotáhneš,tak perfektně vše zpasuj a srovnej!!!Taky by nebylo na škodu vyměnit 4xpryžový závěs po celé délce laufu(celkem 4ks).Rozhodně to pomůže,protože tím bude výfuk pevnější a víc nahoře(k podlaze)!Koneckonců co si budem kluci říkat,ten výfuk prostě posrali,těžký je jak sviňa a má závěs vepředu(před střed.tlumičem)a ten druhý je až úplně na konci!!!Usekl bych jim obě ruce za toto!!!
MirekS
Odeslal: Tuesday 13 December 2005 - 08:01:08

Souhlasím, měl jsem tu samou zkušenost, šrouby spony nesmí být dolů.
K-P
Odeslal: Monday 12 December 2005 - 18:13:48

Mě to dělala spona co spojuje prostřední a zadní díl výfuku, otočila se závitama dolů a bouchala o nápravu při propérování.
qpc
Odeslal: Monday 12 December 2005 - 15:15:49

zkontroluj zavěšení výfuku na silentblocích,občas výfuk vysí,je nalomenej v přechodu trubky dokoncáku a jak se prolomí,tak cinká bud o podlahu nebo o spojler..

Druhpu variantou jsou silentbloky uložení zadních ramen...Většinou vypadaj OK,ale chyba lávky...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0943 sec,0.0479 z toho dotazů.