• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra ostatní :: Re: Sintra - hromada problémů
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
satan
Odeslal: Sunday 11 December 2005 - 11:28:07
Zdravím všechny,
přestože jsem více jak deset let zarytý příznivec Tatry 613, pustil jsem se do dobrodružství s ople s pořídi si Sintru a stím i hromadu problémů. Nechci vážené přítomné obtěžovat mým údivem na některýmí originalitami použitými u Sintry, materiály na díly karoserie, zvuky studeného motoru 2,2 i 16 v nicméně je několik věcí na které jsem doposud nenalezl odpověď a proto se obracím na přítomné :
1. vlastní někdo el schema vozu + schemata podskupin ( el přístroj displej radia +teploměr a datumovka nebo aspoň manuál
2. Kde se potom nachází čidlo teploměru zobrazující teplotu na dipleji
3. Pokud mi tento ( teploměr ) ukazuje teplotu o cca 10 stupňu nižší kde je chyba v hardw ( čidlo ) či soft ( sdružený přístroj -dislej ) přístroj je už poněkolikáté měněný u benett cars kde jsem ho nedávno koupil za původní nefunkční. Díky všem! Email
Poslední odpovědi
vašek
Odeslal: Sunday 30 November 2008 - 12:02:34

satan napsal ...

tak kdopak už měnil náboje na sintře? pokud někdo , za jaký peníz se dají sehnat ( pokud jsou v náhradě- nechci tady ani zmínit cenu u opla, někteří by se smáli ještě zítra)



já sehnal náboj předního kola s ložiskem za 5500 kč přes nějaké dovozce amerických dílů a to u nás u klasického dodavatele a to oni zase mají kontakty kde co sehnat
loziska
Odeslal: Saturday 17 June 2006 - 15:56:01

tak dobra zprava pro vsechny nestastniky shanejici naboje na sintru, v Nemecku je maji za 238 EUR kus
satan
Odeslal: Thursday 08 June 2006 - 20:30:37

takze loziska mam, v nemecku za 485,-EUR
obe
NIO
Odeslal: Friday 19 May 2006 - 19:29:59

zkus Odkaz
cena na srouby okolo 3500,- na bajonet okolo 10000,-
satan
Odeslal: Friday 19 May 2006 - 06:28:28

tak na cars-stripes.de je maji za 240,-Eur [ naboje] a tazne zkus v auto kelly [cca 4000,- + montaz]
Egi
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 09:57:20

Zdravíčko.
Pátral jsem pátral,ale moc nevypátral o ložiskách . Jediná alternativa,kterou mi doporučili je,rozebrat kolo a bud podle rozměru nebo podle označeni na ložisku najít náhradu,s něčím to bude určitě shodne.
Osobně bych rád sehnal tažné na Sintru,ale zatím není moc štěstí. Všude jen new cca 10000,-. Stačilo by použitě.
satan
Odeslal: Tuesday 25 April 2006 - 06:29:02

v každém případě díky
Egi
Odeslal: Monday 24 April 2006 - 21:54:32

Zdravíčko. Pátral jsem pátral a zatím nic nevypátral, tedy jen to, že na Sintru se pro malý počet vyrobených vozu se v druhovýrobě náhradní ložiska nedělají. Takže jen u Opla. Ještě zkusím když jsou sesterské vozy Pontiacu Montana, Chevroletu Venture a Oldsmobilu Silhouette, tak zda třeba pro ne se dělají náhradní ložiska. Ovšem si nejsem jist jejich 100% kompatibilitou.
Egi
Odeslal: Monday 17 April 2006 - 22:58:20

Na Sintru bohužel nemam vůbec nic. Sháněl jsem, ale zatím marně. Je to dáno i tím,že v ČR jich moc Opel neprodal, takže kdo by se dělal s překladama nějakých příruček,že? Čeká mi výměna předních ložisek na Vectre, až je budu shánět, poptám se na náboje pro Sintru. Teď jsem si akorát kupoval nové obuti, 2251,-Kč/ks,jinak žádné velké investice. Nemůžu si na autíčko stěžovat,ba naopak _; .

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0781 sec,0.0237 z toho dotazů.