• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: hlášky na palubním počítači
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
XXX
Odeslal: Monday 28 November 2005 - 21:01:30
Ahoj. Mám Opel Omega B 2.5 TD. Chtěl sem se zeptat, jestli ty chyby co hlásí palubní počítač, např, Kuhlmittel Stand, tak jestli je to možný, jestli to jde někde přeložit do češtiny. prostě aby to ukazovalo česky. jestli to dělá třeba Opel. Nebo jestli s tím má někdo zkušenosti? Díky
Poslední odpovědi
Tony
Odeslal: Friday 06 July 2012 - 17:46:57

mates napsal ...

Prolez si tady na webu sekci "stahuj" a stáhni si manuál na Omegu, nebo napiš, já ti ho majlnu. Je to tam vše přeložený.




Ahoj prosimtě mohl by jsi mi ten manual poslat na Email díky
Tobeornottobe
Odeslal: Monday 19 December 2005 - 08:39:50

RBr napsal ...
To Tobeornottobe a Dmcd: nepotěším vás ani jednoho:
na 100% tato hláška NENÍ pokyn zkontrolovat brzd.světla!

U mé verze mám také vždy po zapnutí zapalování pokyn zkontrolovat brzd.světla - v Aj to zní Check Brake Lights, v němčině si už teď přesně nevzpomenu, přibližně Něco Brem.Licht., ale 100% to není Breake Pad.

(pokud někoho zajímá moje AJ v PP namísto němčiny, koukněte na můj web: Odkaz, já z té AJ mám fakt radost) _s103 .

Ale zpátky k té hlášce: Breake Pad = brzdové destičky(pokud jsi tu hlášku správně opsal).
V čem to bude: 1) destičky jsou ojeté - ale to bys asi při kontrole nepřehlídl, natož v servisu, 2) chybné čidlo opotřebení destiček nebo poškozený kabelík od čidla k ECU. Poslední možnost - chybičku v ECU raději ani nezmiňuji.



Klidně mě postraš....Ať vím, co mě může potkat a nevyvalim se přímo v Oplu.... ten servis nebyl autorizovaný- proto se nejdřív ptám odborníků....
RBr
Odeslal: Sunday 18 December 2005 - 21:59:38

To Prtka - CO? KDE?
Mám tam ECOTEC 2.0 16V...
Kde to vidíš?

Jo ták! Už to vidím

Sranda musí být! Dík za upozornění. Že bych tam rovnou doplnil i tu fotku z Fordu? (mám jich tu dost z minulého auta )
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Ne pro 18 2005, 10:06 ]</span>
prtka
Odeslal: Sunday 18 December 2005 - 21:04:01

RBr...moc pěkný...já jenom ,tak jsem šťoura...ty sis dal do Omegy forďáckej motor víš o tom oprav si to,asi ses přepsal
RBr
Odeslal: Sunday 18 December 2005 - 20:50:58

To Tobeornottobe a Dmcd: nepotěším vás ani jednoho:
na 100% tato hláška NENÍ pokyn zkontrolovat brzd.světla!

U mé verze mám také vždy po zapnutí zapalování pokyn zkontrolovat brzd.světla - v Aj to zní Check Brake Lights, v němčině si už teď přesně nevzpomenu, přibližně Něco Brem.Licht., ale 100% to není Breake Pad.

(pokud někoho zajímá moje AJ v PP namísto němčiny, koukněte na můj web: Odkaz, já z té AJ mám fakt radost) _s103 .

Ale zpátky k té hlášce: Breake Pad = brzdové destičky(pokud jsi tu hlášku správně opsal).
V čem to bude: 1) destičky jsou ojeté - ale to bys asi při kontrole nepřehlídl, natož v servisu, 2) chybné čidlo opotřebení destiček nebo poškozený kabelík od čidla k ECU. Poslední možnost - chybičku v ECU raději ani nezmiňuji.
Dmcd
Odeslal: Sunday 18 December 2005 - 16:06:23

Tobeornottobe napsal ...
Zdar, když uz jme u těch hlášek... Když nastartuju, tak se mi občas-není pravidlem objeví na panelu hláška : Breake pad. Je to něco s brzdovým obložením.. v servisu mi nejsou schopni říct, proč to vypisuje-prý je vše OK... Nemá někdo podobnou zkušenost? Díky.


To je test brzdovych svetel a zhasne to jakmile slapnes na brzdu - proto se ti to tam objevi jen obcas - mas totiz nekdy seslaplou bzdu...
Tobeornottobe
Odeslal: Sunday 18 December 2005 - 15:31:25

Zdar, když uz jme u těch hlášek... Když nastartuju, tak se mi občas-není pravidlem objeví na panelu hláška : Breake pad. Je to něco s brzdovým obložením.. v servisu mi nejsou schopni říct, proč to vypisuje-prý je vše OK... Nemá někdo podobnou zkušenost? Díky.
RBr
Odeslal: Friday 09 December 2005 - 21:10:25

Tak to jo Robe, ty máš u mě vyjímku _s103
Rob 2
Odeslal: Friday 09 December 2005 - 17:33:08

RBr: Já měl němčinu x let jako povinný předmět, takže Ti určitě angličtinu závidět nebudu

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0460 sec,0.0176 z toho dotazů.