• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika :: Re: Nedopisující displej ( MID )
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
IPI
Odeslal: Tuesday 16 August 2005 - 09:18:20
MID nedopisuje, co s tím ? Zkušenosti, postupy, příp. servis v OV ?
(sorry za nové vlákno, ale při hledání jsem nic rozumnýho nenašel)
Astra 2.0 DTI (2001)
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Thursday 19 February 2015 - 15:13:46

jestli by to šlo ,,,návod a popis opravy....
Email
Mirda x20xev
Odeslal: Thursday 10 November 2005 - 20:00:02

Mě to na Astře F také dělalo,ale stačilo jen domáčknout displey za tu západku co to drží pohromadě.
qpc
Odeslal: Wednesday 09 November 2005 - 13:19:39

stejně jako LarryE.Oprava u Andreje byla za 800 a funguje už 2 roky bez problémů..
LarryE
Odeslal: Wednesday 09 November 2005 - 12:53:00

Silně nedopuručuju provádět tenhle typ oprav někomu,kdo to nikdy nedělal,jakmile se to domrví ještě víc,neopraví to ani ten největší machr,takže následné pořízení funkčního MIDu (TIDu) se pěkně prodraží.Chce to někoho,kdo má opravdu zkušenosti s opravami tohoto typu.Já byl u Andreje v Kladně a třetí rok po opravě nemám problém.
JardaB
Odeslal: Wednesday 09 November 2005 - 12:35:27

Muzu taky poprosit o navod? Email O dlouhych zimnich vecerech to chci taky poresit. Videl jsem i postup, kdy se pasek nahradil dratky se smaltovanou izolaci,ale to povazuju za naprosto zoufalou pakarnu. Hlavne na strane displeje se to musi nalepit vodivym lepidlem.
Jirka
Odeslal: Wednesday 09 November 2005 - 12:25:06

No Davide - jestli máš ten návod, tak mi to prosím pošli. Moje adresa je Email . Předem díky. Zatím to není katastrofa, mám vynechané asi čtyři segmeny v horní úrovni a navíc dva celé řádky bodů v dolní úrovni, ale stejně se na to někdy chystám podívat.
doktor
Odeslal: Wednesday 09 November 2005 - 11:06:04

David napsal ...
http://home.tiscali.cz:8080/cz341278/oprdisp.htm
nebo návod na opravu i s obrázky zašlu na mail. Ale je to piplačka



a neznáte někdo podobnou firmu i na moravě. ¨když pojedu až do prahy, tak mě to přijde na hrozný peníze.
díky
David
Odeslal: Wednesday 09 November 2005 - 10:23:51

Odkaz
nebo návod na opravu i s obrázky zašlu na mail. Ale je to piplačka
Jakub
Odeslal: Wednesday 09 November 2005 - 09:36:25

Vy řešil jsem to tak, že když jsem odstřihnul vodivý pásek a pak jsem z něj odlepil izolační vrstvu, tak i po vyčištění kontaktů na vodivém pásku mi pásek jště slabě lepil, takže jsem se musel přesně trefit páskem na tišťák a hned jsem to podložil gumičkou. (pásek jsem zkušebně čistil lihem, ale rozežralo mi to i vodivé cestičky, takže jsem to nakonec čistil obyčejnou gumou na papír. Chodil jsem to zkoušet do auta a sledoval jsem které vývody ještě nejsou vyčištěné, podle toho které znaky ještě nesvítily). Správnou polohu pásku jsem nějak nezajišťoval, ale zatim mi to funguje bez jediného vynechání. Lepší je vzít si na to lupu, protože displej má cca 170 vývodů a špatně se trefujou aby lícovaly přes sebe

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0480 sec,0.0170 z toho dotazů.