• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor :: Re: Spatny prutokac na sani
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jariii
Odeslal: Tuesday 09 August 2005 - 13:37:58
Byl jsem v servisu opel a zjistili mi tam, ze mam zcasti odeslej prutokac, ze dava o pul voltu nizsi napeti nez by mel a tim padem to ma spatnou smes... Ale hlavni co mi rekli je ze novej je za 5,5tis. To jsem celkem valil voci
No a moje otazka je za kolik by se dal sehnat novej nejlevnejs. Help pliiis
Poslední odpovědi
klubo
Odeslal: Friday 02 September 2005 - 23:00:09

no vidiš todle já zažil když sem si koupil novou váhu, taky to jelo jak nikdy předtim, gratuluju
Jariii
Odeslal: Friday 02 September 2005 - 20:10:43

Vazeni uz jezdim!!! Je tam novej krokac a je to v pohode. Takhle plynule mi to nejelo za celou dobu co to auto mam, je to hroznej nezvyk, protoze ted to je jak novy auto Ne, samozrejme si delam srandu, novy to neni, ale zmena to je velka, fakt mi to tak dobre jako to jede ted nejelo za celou dobu co to auto mam!
K_P
Odeslal: Friday 02 September 2005 - 18:32:35

Jo tak tohle jsem přesně myslel. Tady najdeš rozdělení:
Odkaz
Odkaz
Mrkni na to. Já teda zatím nic nekoupil, protože něco mám v práci. Ale nějaká základní sada není k zahození.
klubo
Odeslal: Friday 02 September 2005 - 10:37:17

tak koukám že mě Yperit předběhl
klubo
Odeslal: Friday 02 September 2005 - 10:36:33

2cichmen: sehnat se to dá pouze v německu a je to speciální sada originálního nářadí GM, součástí ne například kit (ne tmel) na snížení podvozku - tzv. klíč na kola....konec srandy bylo myšleno normální nářadí kterym si opravíš svýho opla, tzn. spousta různejch torxů a dalších xindlů
Yper
Odeslal: Friday 02 September 2005 - 10:35:35

2 Cichmen: sada "Torxů" (hvězdiček).
t.j. místo šestihranné matky - matka do hvězdičky!
Místo šestihranné hlavy šroubu - hlava do hvězdičky zvenčí, nebo dvězdička dovnitř!
Cichmen
Odeslal: Friday 02 September 2005 - 09:51:02

2 KP:Co myslis naradim na opela? Kde se to da sehnat?
K_P
Odeslal: Thursday 01 September 2005 - 20:28:48

No nevím jestli jde ten náš vyčistit. Já si ho taky radši schoval, ale možná bude na nic. Neví někdo? Máme ten krokáč v plastový krabičce. Lze to vůbec rozebrat?
Jariii
Odeslal: Thursday 01 September 2005 - 20:19:13

No uz je pozde, ted uz to mam objednany a zitra to budu mit vymeneny, naradi na Opela nemam takze bych to asi stejne neudelal ale ja jsem si pak rikal jestli jsem neudelal chybu ze by to mozna slo jen vycistit.. Skoda, tak priste, ted do toho jeste investuju a ten starej vycistim, aspon budu mit nahradni dil.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0563 sec,0.0266 z toho dotazů.