• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Sundani zadniho naraznik u VeBe
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Monday 27 June 2005 - 08:40:21
Mohl bych pozadat o strucny navod, jak sundat zadni naraznik?

Pripadne kdyby me nekdo doporucil v Praze nekoho, kdo je schopen zakitovat a hodit ji do laku. Diky
Poslední odpovědi
Lukyn
Odeslal: Wednesday 03 May 2006 - 20:43:38

ty brďo na pohodu 4 torxy u té gumy, 2 menší torxy ze spodu, 2 v podběhu a 2 ze spodu v podběhu, cvak cvak cvak a byl dole za 2 minuty, sem netušil, zatím nejjednoduší věc co jsem dělal, ještě aby tak šel zpět

díky všem
Falto
Odeslal: Wednesday 03 May 2006 - 14:55:21

Aha, tie styri... , no tie som odmontoval. Takze uz viem co je to torx. Ale nevypadalo to ze nieco drzia.
Takze uz len dve skrutky v podbehoch a trhat.
Lukyn
Odeslal: Wednesday 03 May 2006 - 14:08:09

No já taky nevím co mě čeká, ale jak znám svý auto, tak někde bude zase zakopanej pes, znáš to do něčeho se pustíš a podělá se při tom něco vedle jinak ty plastový čvonče na torx jsou když se postavíš jako když lezeš do kufru, otevřeš ho tak a pak se koukni na místo mezi nárazníkem a těsnící gumou kufru, je tam v řadě pár čvončů na torx zašroubovaných směrem od tvých kolen dopředu.. mě spíš děsí to, že prej je lepší sundat zadní kola :/
Falto
Odeslal: Wednesday 03 May 2006 - 13:53:36

No ja som lak neposkodil skoro vobec, vidno to len pri dokladnejsom skumani, toto riesit nejdem. Chcem ho hlavne napasovat ako predtym. Zdodit ho dole, zistit co sa urvalo alebo vycvaklo a pod. Zavarit to alebo zalepit a nahodit nazad.
Lenze som este neprisiel na to jak ho odmontovat...
Ten popis od Ypera mi nie je moc jasny. Neviem kde su tie plastove ciapocky a kolko ich je.
Lukyn
Odeslal: Wednesday 03 May 2006 - 13:21:16

to Falto,

hele já ho mám taky decentně ťuklej VB 00, a přesně mi vyčuhuje cca 5 mm do strany, zřejmě bude někde vycvaklej, asi ho dnes sundám a odnesu ho zavařit cca 500-600 Kč, ale lak nevim, kdyby mi to někdo stříknul do 2500,- i s klikama tak bych byl hodně spokojenej
Falto
Odeslal: Wednesday 03 May 2006 - 08:56:48

Tiez potrebujem odmontovat zadni naraznik u VeBe 1.6 16V, sedan r.96. Zatial som povolil tie dve packy pod naraznikom a zasterky. Dalej neviem ako . Pod akou gumou najdem tie plastové capiky s dierou na torx?
Este mam jednu otazku.
Trosku som totiz tukol zadnym naraznikom do zabradlia a na pravej strane mi klesol o cca 3-4 mm a vycumuje o 5 mm do strany . Ide to opravit bez lepenia a pod alebo som tam nieco zlomil? To asi ale zistim aj sam ked to odmontujem...
Yper
Odeslal: Monday 27 June 2005 - 13:12:41

Já myslím, ľe Caravan i Hatchback to má stejné.
Po zvednutí víka kufru by jsi měl vidět pod gumou plastové čepičky s dírou na torx - vąechny sundat.
Pod nárazníkem jsou dvě packy, které musíą také povolit.
V podbězích zadních kol jsou na kaľdé straně po jednom kusu ąrouby s dírou pro torx - taky vyąroubovat.
Pokud máą zástěrky, tak origo jsou přichyceny na nárazníku ale i do podběhu - takľe také ten spodní ąroub povolit a vyjmout.
Pak v koncích nárazníku - tam kde byl přichycen v podběhu, ho odtrhneą na nacvakávacích ąteftech - na kaľdé straně. Nakonec ho zezadu sejmeą - zůstane viset na těch trnech, ze kterých jsi odąrouboval ty plastové čepičky.
Anonymní
Odeslal: Monday 27 June 2005 - 13:01:46

VeBe '99 - hatchback
Anonymní
Odeslal: Monday 27 June 2005 - 10:19:10

u karavanu bacha na plastove packy, ktere jsou myslim 2 okolo tazneho zarizeni. Ja jsem je zapomnel povolit a jedna mi praskla a musel jsem lepit...
riwal
Odeslal: Monday 27 June 2005 - 08:54:54

Musíą uvést jestli je to sedan nebo Caravan, je to různé a do laku Ti to daj kdekoli v autolakovně. Myslim, ľe v Praze jich je dost.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0733 sec,0.0470 z toho dotazů.