• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: tempomat na Omegu B 2.5V6 r.v. 95
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
hopet
Odeslal: Friday 17 June 2005 - 15:17:52
Zdravim,

chtel jsem se zeptat, co vsechno je potreba na instalaci tempomatu do Omegy B 2.5V6 r.v. 95. V minulych threadech jsem nasel nejake poznamky o tom, ze je treba mit "tu spravnou elektroinstalaci a ridici jednotku" a pak by melo stacit servo a packa. Myslite, ze u toho motoru X25XE uz je to nachystane?

Diky,
Petr
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Tuesday 21 June 2005 - 19:16:56

Mam tez Bckovou Omegu, ale 2,5 TD, jak to vypada s tim? Kde mam hledat a jak poznam co vsechno budu pro instalaci potrebovat? Jezdim dalky hlavne nemecko a boli z toho pekne nohy, kdyz 3 hodiny drzite nohu v jedny poloze, obcas slapu plyn i levou nohou
Anonymní
Odeslal: Tuesday 21 June 2005 - 11:16:50

Staraq ackova omega mela ridici jednotku tempomatu zvlast v palubovce napravo, nova omega to ma integrovano?
JardaB
Odeslal: Tuesday 21 June 2005 - 08:46:36

Tempomat je skutecne dole na pravem podbehu ve smeru jizdy, vede k nemu konektor s odhadem 8-10ti draty, kdyz tak se muzu podivat presneji.
hopet
Odeslal: Tuesday 21 June 2005 - 08:08:41

Duvod, proc jsem se ptal, byl, ze v jednom z minulych vlaken jsem nasel informaci o tom, ze podle jakehosi konektoru u praveho podbehu (opravdu praveho? to jako kvuli ridici jednotce?) se da urcit, jestli bude nebo nebude treba kupovat novou ridici jednodtku. Docela by mne zajimalo, jestli to je pravda a jestli to plati pro ty X25XE motory, protoze pokud by se ridici nemusela kupovat, odpadla by nejvetsi cast cele investice do zabudovani tempomatu...

Dik!
Anonymní
Odeslal: Friday 17 June 2005 - 16:23:49

Stejny motor, stejny dotaz:-) Mam model97 do prodeje 12.12.96 U stare ackove omegy se mi to nepodarilo rozchodit, ale mam z ni ridici jednotku i packu (v bazaru jsem se dival a motorek tahajici paralelne zda druhy lanko plynu vypada jinak). Delal to nekdo? Respektive je to nekdo schopen udelat za rozunmny penize?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0477 sec,0.0169 z toho dotazů.