• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: Spotreba
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
MZ
Odeslal: Tuesday 07 June 2005 - 09:49:45
Cau panove, mam podezrele velkou spotrebu:
az 8l/100km mimo mesto, po meste pochopitelne jeste vic
VeBe Caravan X20DTH, r.v.2000, 110.000km, aut.klima
Driv mi to bralo tak 6.5l pri stejnych podminkach.
Nevite cim by to mohlo byt? Kolik tento motor zere vam? Diky za info. MZ
Poslední odpovědi
MZ
Odeslal: Monday 13 June 2005 - 09:13:06

to Yper: takze, ta spotreba co pisu je: na letnich gumach 205/15", bez zapnute klimy, bez signalizace jakekoliv poruchy, bez ztraty vykonu, spotreba oleje 1l/7,5tis.km (10W40)...
no proste jinak vse v poradku. A proto to take nepisu! Kdyby mi svitila kontrolka nebo to moc kourilo ci zralo olej, tak bych to napsal ne!!!
opel.vectra
Odeslal: Friday 10 June 2005 - 17:10:51

No jak to tak čtu, tak mám asi ľrouta. Město tak 9 mimo tak 7 dalnice 8 a kdyľ ąlápnu tak 12. Takľe celkem nerozumím těm nářkům. Jezidili jsem i kdyľ stál benál přes 30, tak co
Lib
Odeslal: Friday 10 June 2005 - 16:28:19

ja uz se ke spotrebam radeji nevyjadruju, neb riwala dycky omejvaj ... stejne me podezriva ze fixluju
Yper
Odeslal: Friday 10 June 2005 - 10:38:16

2 MZ: já mám DTL a v zimě mám spotřebu menąí, bo jezdím s gumami 195/15" a bez klimoąky - dálka 5,7 l.
V létě gumy 205/15" a klimatizace - pak je spotřeba o 1,5-2 l. určitě větąí a to to auto nějak nehoním.
Kaľdopádně na spoptřebě se projevuje stav trysek - pokud funguje ąpatně i jen jedna - nevytvoří správný pravidelný aerosolový střik, pak i výkon jde dolů.
Ty ale nepíąeą nic o výkonu - poklesl nebo nikoliv? Musíą jet s více seąlápnutým plynem abys jel stejnou rychlostí jako dříve?
Jinak tvůj dotaz nemá ľádnou váhu! ®ere mi to 8 l.!Motor ten a ten a najeto tolik a tolik, ale nic o výkonu, kouřivosti, ztrátě oleje, typu oleje, zaplé klimatizaci, letních gumách, průměru kol a signalizaci poruchy motoru.
Jinak je to totiľ jen na odpověď typu: máą těľkou nohu! a v tom, zda sem NIO chodí či nikoliv, to není! Za tohoto popisu by nic také nevykoumal a jeątě navíc by se rozčílil.
Brandon
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 17:55:38

Ahoj,
ja mel skripnute tesneni u nadrze jak je meric paliva - nekdo prede mnou ho spatne nasadil, asi, je to pod zadni sedackou - chlistalo to pri jizde ven a po nadrzi stekalo na zem, ale jen pri jizde navic to nebylo citit. Vsiml jsem si toho az kdyz jsem vzal naftu u pumpy kde vypinala pistole az skoro u hrdla, takze to teklo curkem Taky jsem si rikal ze to nejak zere, prisuzoval jsem to zime.
MZ
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 17:10:59

No...tak jste si kluci snad vyjasnili a co takhle zpatky k dotazu...???
Mate nekdo poneti, proc je ta spotreba tak velka?
Máca
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 17:04:57

To Riwal: ford Mondeo 1.8 16V Zetec, r.v. 1996.
Dost o mondeu, kdo nevěří, ľe jsem tam měl váhu vzduhu v sacím potrubí, a» nevěří. Mondeo jsem měl rok a ten "ąrot" mě přiąel na 30.000,- aby tó jezdilo, kdyľ jsem to měl v kupě, padly ceny tak dolů, ľe ąlo ...
riwal
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 13:05:18

Jestli to bylo 1.8 16V EFI tak tenhle motor váhu vzduchu neměl, jedině ľe by to byl novějąí ZETEC, protoľe původní ZETEC váhu taky neměl.
Máca
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 11:14:18

To Riwal: mondeo 1.8 16V bylo v benzínu, s tou váhou to tak opravdu bylo, ale vypadala jinak neľ u mé VB DTL, byly tam nějaký dva odporový drátky, stačilo pořádně vyčistit, pak vąe OK.
Snad jsem tedy nezmátnul MZ, uváděl jsem jen příklad.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0549 sec,0.0239 z toho dotazů.