• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: Dovolená - strach z dojetí
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Máca
Odeslal: Monday 06 June 2005 - 23:40:33
Ahoj, vzhledem k tomu, ľe jsem nenaąel ľádné vlákno, dovolil jsem si zaloľit nové.
Dnes jsem se vrátil z Itálie. Mám ropáka DTL '97 a mám ho měsíc - docela risk. Aby toho strachu nebylo málo, hned kdyľ jsem vyrazili jsem po 10km trefil ve tmě kachnu - značka a mříľka poruąená(chudinka). Po 100km se mi rozsvítila kontrolka elektroniky (asi EGR, není 100% funkční), auto jsem musel chcípnout a nastartovat, to se mi stávalo jen kdyľ jsem jel do prudkého kopce.Byl jsem v rakousku a dost mě mrazilo, kontrolka se mi rozsvěcovala pravidelně do velmi prudkého kopce. Nemluvim o tom, ľe kdyľ jsem jel, auto do kopců líné jako veą(váha nová).
Cestou zpět mi odlítnul kamínek do okna (tak uvidím, jak se to rozleze). Prostě hrůza děs - auto mám 1měsíc, takový krásný auto(caravan VB), ale je moľný, ľe je tak líný 60KW (150tis. km) do těch kopců v alpách? Jedu kolem 130km/h a do kopců to zpomalilo na 90-100km/h a ani o píď víc.
Ahoj a pěkné bezproblémové dovolené
Poslední odpovědi
benji
Odeslal: Thursday 09 June 2005 - 14:32:22

2 Máca: chiptuning - viz nové vlákno
Máca
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 16:54:25

To benji: ahoj, nevíą náhodou kde je to za tuhle cenu, vąude vidím téměř 2x vyąí cenu, dík za kontakt
Arnie
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 16:43:12

benji napsal ...
Chip stojí cca 10.000,- na X20DTH a 13.000,- na Y22DTR. Kolik chtějí za X20DTL nevím, ale bude to stejné jako DTH. Jedná se natvrdo upravená data v ECU.
Daląí moľnost je PowerGATE cena 11.900,- přenosná programovací jednotka (1 program zálohovaná orig. data, 3 různé programy, moľnost volby programu uľivatelem)


Nemas zkusenosti s chipem na Y22? Celkem by me to zajimalo. Na brzde mi namerili jednou temer 150PS a jednou dokonce prez 150PS. No a po chipu ma mit Y22 vykon prave tech 150PS nebo tak nejak. Videl sem pred/po graf na netu a rozdil byl skutecne jen par koniku (144/150). Narust kroutaku taky nic extra. Za info predem diky.
benji
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 13:30:58

Chip stojí cca 10.000,- na X20DTH a 13.000,- na Y22DTR. Kolik chtějí za X20DTL nevím, ale bude to stejné jako DTH. Jedná se natvrdo upravená data v ECU.
Daląí moľnost je PowerGATE cena 11.900,- přenosná programovací jednotka (1 program zálohovaná orig. data, 3 různé programy, moľnost volby programu uľivatelem)
Red_Dwarf
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 11:15:19

Václav:Díky moc,kouknu na to
Václav
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 08:31:05

Autocamp v Rennwegu - hned za Tauerntunelem ( Odkaz ) cena asi 6,-Eur bez snídaně. Já osobně skrz tunel jel jen jednou (celkem jsem tamtudy jel 6x) a uľ to víckrát neudělám. Ten cca 40 km úsek se dvěma tunely jsem jel 4 hodiny a jeątě jsem za to platil. Kdyľ to objedeą přes dva půsmyky (Hohe Tauern a Katschberk), je to dlouhé jen o 20 km více a těch 60 km se dá v pohodě ujet za hodinu, cesta pěkná, stoupání a klesání 20%, ale naprosto v pohodě i s Favoritem.
Red_Dwarf
Odeslal: Tuesday 07 June 2005 - 21:44:03

To Máca:Tak to já to mám dál(920km).Co moře?Bylo čistý?
Jinak pokud je to za takový prachy,tak já osobně bych to nedělal.Při daląím prodeji se tím cena auta nezvýąí a taky záleľí jak dlouho si to chceą nechat.Pokud jezdíą na dlouhé trasy s plně naloľeným autem často,tak moľná,ale jinak...
Nechci tě od úpravy odrazovat,je to jen můj názor.A nebo si koupit třeba 2,2DTI,oni ty ceny aut jdou straąně dolů
Máca
Odeslal: Tuesday 07 June 2005 - 21:24:49

Ahoj, je pravda, ľe to DTL je slabé (měl jsem mondeo 1.8 16V a to jelo jak drak), ale na druhou stanu jsem ten výkon potřeboval poprvé, jinak jsem se s tím (se slzami v oku) smířil. Vzhledem k tomu, ľe jsem po Vectře koukal jiľ před dvěma roky, jsem rád, ľe jí mám moc se mi líbí, ale auto tak po roce měním, uvidím.
Jinak čip stojí min. 20000,- coľ není málo a ľivotnost klesá.
Já jsem těch 670km jel přes osm hodin s rodinou a třema přestávkama. V Rakousku o něčem nevim. Pěknou dovolenou a pozor na "fotografy", mohlo by to vyjít pěkně draho, dost v Rakousku měřili a brali na dálnici (130km/h).
Red_Dwarf
Odeslal: Tuesday 07 June 2005 - 20:46:10

to Máca:Díky moc.Já tam mám zajednaný apartmán.Myslel jsem na přespáni něco v rakousku,uľ jsem ale něco naąel asi za 18Eur včetně snídaně na noc na osobu,tak uvidíme.Snad to dopadne fajn.
Já bych maximálně přemýąlel o tom čipu.A taky si promysli,kam vąude budeą jezdit.Pokud občas na dovolenou a jinak spíąe kratąí cesty,tak zda se ti to vyplatí.Já jsem takový totiľ spíąe odpůrce různých úprav motorů:-)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0616 sec,0.0293 z toho dotazů.