• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: jména výrobců výfuků..
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
maniac
Odeslal: Thursday 02 June 2005 - 14:39:23
ahoj co říkáte na výrobce bosal, Izawit, Asmet, Polmo, Walker.¨
vím ľe bosal a walker je drahý a známějąí neľ ostatní ale jak na tom sou ty ostatní... protoľe cena výfuku u těch tří ostatních je o poznání menąí...díky
Poslední odpovědi
vvdd
Odeslal: Sunday 19 June 2005 - 23:24:36

Zkusil jsem Izawit na Omegu MV6. Vypadá docela dobře, celkem i pasuje. Ale je hlučnej jako mrcha, uvnitř auta to teď hučí jak v úle. Mnohem víc, neľ starej děravej originál, kterej byl děravej ve spoji středních dílů s koncovym. To si bručelo jenom za autem, tohle je jako kdyby mi někdo pod autem hrál na heligón. Nedoporučuju, to je lepąí zánovní originál z vrakáče.
maniac
Odeslal: Thursday 09 June 2005 - 14:14:21

no nevím ale naąel sem firmu která nabízí výfuky a zadní díl na vectra 00 x20xev stojí 1430kč tady je adresa Odkaz co vy na to?
milhaus
Odeslal: Thursday 09 June 2005 - 12:04:15

To je nějaký moc levný ne? Asi bych to povaľoval za nemoľné-tak málo nestojí skoro ani matroą.
Vaąek
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 16:06:01

No a co tyhlety výfuky?? Odkaz

Co vy na to? Nebo jenom origo?
Dík.
milhaus
Odeslal: Wednesday 08 June 2005 - 07:12:59

Co vy na výfuky EBERSPACHER- dobrý ne - potřebuju střední tlumič.
K-P
Odeslal: Monday 06 June 2005 - 11:52:36

Koukni do e-katalogu na Odkaz, je to tam vąechno pěkně zobrazený.
maniac
Odeslal: Monday 06 June 2005 - 09:47:04

ahoj chci se zeptat co vąe koupit k zadnímu dílu výfuku myslím těsnění atd.... díky
riwal
Odeslal: Friday 03 June 2005 - 06:48:53

Jeątě jsou fuky Imasaf italské výroby, mám od nich střeďák - je tam asi rok a zatim je jak novej. Přiąel mi poątou odsud Odkaz k vokýnku to táhly dvě poą»ačky má to přes 2m a 14kg
klubo
Odeslal: Thursday 02 June 2005 - 16:25:47

no kámoą automechoą mi řikal ľe bosal je největąí sračka ľe jde hned srát a ľe pokud si chci auto nechat tak si mam prej naąetřit na origo vejfuk (cca 4tis.), jelikoľ uľ mi uhnil drľák a ten vrchní obal je taky skrz tak mě to letos asi nemine

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0805 sec,0.0287 z toho dotazů.