• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi :: Re: Vytahovací háky na CDR500
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Pavel
Odeslal: Wednesday 18 May 2005 - 12:25:27
Nevíte někdo, kde se dají sehnat háky na vytaľení rádia na CDR500 nebo jakým jiným způsobem se dá rádio vytahnout aniľ bych ho poąkodil? Předem díky za odpovědi.
Poslední odpovědi
riwal
Odeslal: Thursday 19 May 2005 - 10:47:40

Pozor von to poměrně fest drľí konektor, takľe se musí zabrat aby vyjely noľový kontakty konektoru. U kazetovýho to de dobře, protoľe strčíą ruku do díry na kazetu, ale u CDéčkovýho je to trochu vopruz.
pr»ka
Odeslal: Thursday 19 May 2005 - 10:06:03

Jsou tam takové packy právě aby to rádio neąlo ven,buď to budeą dělat jak klubo a zmáčkneą ty packy nebo ja Riwi a tím zatlačením ty packy zmáčkneą a potáhneą, ale musíą vąechny najednou, takľe aspoň 6 ruk
Pavel
Odeslal: Thursday 19 May 2005 - 09:36:08

Mám sice astru G a uľ jsem to zkouąel i přes odkládací přihrádku, ale neąlo to, jako by tam byl jeątě nějaký kryt pod rádiem
klubo
Odeslal: Wednesday 18 May 2005 - 16:18:16

pokud máą astru G tak já vľdy vyndám uloľný prostor pod ovladačem topení, strčim ruku dovnitř a rádio zezadu vytlačim...
riwal
Odeslal: Wednesday 18 May 2005 - 13:01:07

Povol v rozích ty imbusy a do děr vraľ stejne ąiroký hřebíky nebo závlačky nebo drát dlouhej asi 4cm a pak radio nytáhni.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0530 sec,0.0256 z toho dotazů.