• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: CAR300
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Monday 02 May 2005 - 21:44:08
Dal jsem do kary CAR300 po radiu SONY a zjistil jsem, ze me nehraji zadni repraky. Umi ten krap vubec hrat dozadu?
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Sunday 12 March 2006 - 09:25:08

kssds napsal ...
clapci. chcem sa pytat ci mi neviete poradit da sa k radiu CAR 300 pripojit nijaky CD mnic?


Rek bych ze leda celej prehravac prez adapter co se strka misto kazety, ale kvalita je stovnatelna s radiem ...
Martas
Odeslal: Sunday 12 March 2006 - 09:09:21

freez napsal ...
zas tak ąpatný rádio to není né



Spatny neni, ale horsi uz budes v Opelech tezko hledat
JOB
Odeslal: Sunday 12 March 2006 - 09:03:35

No jestli jo,tak origo a ten už asi nebude stát za nic.
kssds
Odeslal: Sunday 12 March 2006 - 09:01:11

clapci. chcem sa pytat ci mi neviete poradit da sa k radiu CAR 300 pripojit nijaky CD mnic?
pr»ka
Odeslal: Tuesday 24 May 2005 - 08:43:52

Pardi chtěl jsem se zeptat na váą názor.Protoľe nejezdím moc ven spíą smrdím po Ostravě,tak mi to nikdy nepřiąlo.Jak jsem jel z Mejta a hledal jsem stanice, tak mi ta mrcha hledala třeba 50km a nic aľ jsem přijel k městu, tak to třeba naąla, ale větąinou regionální specifický pro ten kraj,ale takové ty republikové ani náhodou,upozorňuji ľe jsem jel po dálnici,aľ doma jsem pátral v garáľi a naąel jsem něco jako u opláckýho AS tak tam bylo myslím BSM a naąlo to nejsilnějąí stanice asi to by pomohlo,ale kdybych věděl ľe to tam je mám tam Pioneer DEH-1400RB,je to krám nebo máte podobné zkuąenosti
riwal
Odeslal: Thursday 05 May 2005 - 08:35:57

Odkaz
Anonymní
Odeslal: Thursday 05 May 2005 - 08:26:39

Kolik stoji ta redukce na origo displej ? Kdyz chci propojit Sonku ? A slo by i ovladani z volantu ?
freez
Odeslal: Wednesday 04 May 2005 - 19:50:12

K_P:tak ti asi odeąlo to podsvícení v rádiu to bys ho musel rozdělat a vyměnit pokud ti normálně hraje tak to bude asi ono ale ta výměna je prej pakárna je tam málo místa
K_P
Odeslal: Wednesday 04 May 2005 - 18:24:45

Lidi, koukám co tady řeąíte ohledně radií. Neľ se začnu hrabat do Car300 nevíte jak vyřeąit, ľe nesvítí podsvícení knoflíků na tomto rádiu? Je to nějaká banální věc? &|

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0496 sec,0.0108 z toho dotazů.