• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor :: Re: C20xe - po výměně nejde
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
rutas
Odeslal: Monday 22 December 2014 - 19:18:45
Zdravím, mám takový zvláštní problém...
Mám vectru A kde byl původně motor c18nz, potom jsem ho vyměnil za c20ne, přecvakal kab. svazek jednotku a to bylo vše, motor fungoval normálně... ted jsem ho chtěl vyměnit za c20xe, dal jsem ho tam, zapojil elektriku, ale u jednotky jsou dva malé čtvercové konektory (zelený, černý) jsou to ,, samice,, ale z a auta mi jdou taky samice... takže jsem z kab. svazku c20ne ustřihl tyhle 2 a napájel na svazek z motoru a zapojil přesně podle barev aby se vše shodovolo, dal jsem si záležet. Ale když otočím klíčkem nerozvítí se kontrolka motoru ani když spojim na diag. A a B abych něco vyblikal, nerozjede se čerpadlo po startování a nehází jiskru ani s rozdělovače... na čerapdlo na ,, tvrdo,, když zapojím proud tak jede. Zkoušel jsem jinou ř.j. a výsledek stejný... když jednotku úplně odpojím tak je to taky stejné konec kab. svazku je napojený na + baterky, pojistky ok... zapojil jsem i ty které tam nebyly... už vážně nevím co s tím.. :/ jíný kabelový svazek? děkuji moc za všechny rady
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Saturday 27 December 2014 - 16:27:28

Tak jasne, kdo si hraje nezlobi
Kazdopadne jak se vyviji ruzne typy motoru, tak se meni hlavne ruzne snimace a i nektere akcni cleny a jejich pripojeni... Nemusi to byt proste tak jednoduche, i kdyz benzin je na tohle asi jeste lepsi nez dyzl - tam se toho moc jinak vymyslet neda.
rutas
Odeslal: Friday 26 December 2014 - 22:57:16

Ne nemá, to vím taky...ale prostě je to srdocovka kterou máme 18 let...
jeden uživatel z jinýho fora měl stejnej problem jsem zjistil a prej to bylo jednožílovím konektorem na konci kab. svazku, tak to hned jak budu moct zkusim, ale jinak díky moc
a stk pro mě probém není..problém bude až by nastal nedej bože nějakej smrták s nejasnýma okolnostma
vrgadaa
Odeslal: Friday 26 December 2014 - 11:12:54

Off topic, to ma smysl pri zustatkovych hodnotach techto vozu se babrat s prehazovanim motoru? Nehlede na mozne problemy s STK 1,8 neni dvoulitr. Ale jinak asi neporadim,mel jsem kdysi dobastlenou omegu s C20NE a palivove cerpadlo tam bylo natrvdo bez rele a jezdilo to normalne
JardaB
Odeslal: Friday 26 December 2014 - 06:53:48

To je sice zajimave, ze to barevne sedi, ale nesazel bych na to. Nakonec to prece vubec nefunguje, ne?
rutas
Odeslal: Wednesday 24 December 2014 - 23:06:13

Dobře..ale logicky, byla by náhoda, že se všechny schodují ne?
JardaB
Odeslal: Wednesday 24 December 2014 - 16:49:53

Barvy dratu IMHO nejsou vubec rozhodujici, sehnal bych si schemata...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0511 sec,0.0116 z toho dotazů.