• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní :: Re: Koupě Vectra C 2.2 GTS
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petr
Odeslal: Friday 27 September 2013 - 18:37:17
Zdravím všechny. Chtěl bych vyměnit moji stávajici vectru B X20XEV a naskytla se mi možnost koupit Vectru C 2.2 benzin GTS. Dneska jsem se ale na ně byl podívat a mám z toho trošku smíšené pocity. Najeto ma 188 tis. Olej porad 5W30 a kdyz se to nastartovalo tak tam chvili cvakal hydrostel a pak se to uklidnilo, jinak tam nechrastil retez zdalo se to tiche. Z ceho jsem ale nesvuj je to ze tam je videt unik oleje misty viz fotografie. S timto motorem nemam zatim zadnou zkusenost, na sve X20XEV si udelam vse i generalku, ale tenhle neznam. Dalsi vec co se mi nezdalo bylo razeni, slo docela hodne stuha az tak ze sam jsem nebyl schopen zaradit jednicku ale majitel bez problemu, mozna jde jen o zvyk, da se to nejak doseridit? Predni naraznik taky na jedne strane nesedi, je tam takova guma dana aby nebyla videt mezera. Jsem docela perfekcionalista a tak jsem vyfotil vse co se mi nelibilo a davam to zde ke skonzultovani. Servisni knizka k tomu je a ma to opravdu bohatou vybavu. Auto se mi ale i tak libi je za zajimavou cenu. Jake cene tak myslite ze odpovida? Děkuji za každou radu

Odkaz
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Sunday 06 October 2013 - 10:42:49

Email
Petr
Odeslal: Sunday 06 October 2013 - 10:16:06

Ja jsem na srazu parkrat byl a s Legendem jsme si tehdy hodne psali na ICQ a i telefon jsem na nej mel, jenze pak se mi polamal mobil a kontakt uz nemam a icq jaksi nereaguje. No to je jedno ja nechtel telefon aspon email by bodl.
Colommbo
Odeslal: Sunday 06 October 2013 - 09:20:36

Mnozí z nás kontakt na Legenda samosebou máme, ale myslím, že nikdo ti jej posílat nebude - členem klubu nejsi, cestou soukromé zprávy to tedy možné není a do vlákna dávat soukromý telefon nemusí být moudré a navíc bez vědomí uživatele se to prostě nedělá... A Jak na to VeCe a Signum v knižní podobě je běžně k sehnání (objednání) a stojí pár stovek...
Petr
Odeslal: Sunday 06 October 2013 - 08:58:45

Zdravim. Mohl by mi prosim nekdo poslat, nebo sam Legend na sebe dat kontakt? A jeste zdali nemate nekdo Jak na to v cestine na vectru C. Děkuji
Colommbo
Odeslal: Friday 04 October 2013 - 11:44:21

Petr: Odkaz
Petr
Odeslal: Thursday 03 October 2013 - 20:18:13

Zdravim. Mohl by mi prosim nekdo poslat, nebo sam Legend na sebe dat kontakt? A jeste zdali nemate nekdo Jak na to v cestine na vectru C. Děkuji
Martas
Odeslal: Monday 30 September 2013 - 06:48:02

Petr napsal ...

To ano, ale mam strach z toho sváru. Co vy na to?


Pokud dobre rozumim ma auto svarenou predni (chladicovou) pricku ?

Pokud ANO tak to je pri cene pricky prasacka oprava.
Petr
Odeslal: Monday 30 September 2013 - 06:11:21

To ano, ale mam strach z toho sváru. Co vy na to?
Colommbo
Odeslal: Sunday 29 September 2013 - 22:26:52

Je mi do toho houby, ale když už čtyřvál, tak tenhle by byl lepší než ta, bohužel, taková unylá dvadvojka. Nejde o to s tím lítat jako blázen (taky to nedělám, nepotřebuju), jako spíš že když člověk prostě náhodou potřebuje nebo se mu zachce, tak "to tam prostě (aspoň trochu) je" - a vovovotom to je...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1092 sec,0.0787 z toho dotazů.