• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Zase automat omega
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
wisastar
Odeslal: Monday 22 April 2013 - 20:58:26
Takze po peti vymenach automatu na trech autech se mi uz po seste ten muj menit nechce... Je tu nejaky machr na automaty?

Chova se nasledovne: Pri nizsich otackach motoru (napriklad jizda po meste) nezaradi trojku. Trva to dlouho a pak skoci neutral. Kdyz to necham tak po chvilce skoci do nouzoveho rezimu. Ale kdyz behem toho neutralu zmacknu SPORT tak zaradi trojku, ale s velkym kopnutim. Pri normalni jizde slape jako hodinky. Nekdy taky kope pri spojeni nebo rozpojeni trvale spojky. Oleje je tam dost a je cisty.

Chyby z OPCOMU:

P0730 - Gear Ratio Incorrect (Nespravny prevodovy pomer)
P1870 - Torque Converter Clutch Stuck Off (Uvizla spojka menice tociveho momentu)

Muze mi jeste nekdo napsat jaky ma byt tlak oleje pri neutralu a pri jizde? Dekuju.
Poslední odpovědi
wisastar
Odeslal: Wednesday 01 May 2013 - 11:13:46

Dik moc. Ale jak tak na to koukam tak tam pujde manual
KopA
Odeslal: Friday 26 April 2013 - 12:43:38

Mám pocit že ten shop už nejde nebo to já nemůžu najít.

Na okraj:
Označení Opel AR 25/35 je GM - 4L30E - 4 rychlostní automat
Označení Opel nevím je GM - 5L40E - 5 rychlostní automat, měli Omy 2.5DTi

KAPS - nutno se registrovat
4L30E Odkaz
5L40E Odkaz

Nebo zkus tady Odkaz repas sadu a nezpomeň na manuál jak ten repas udělat Odkaz _;
Mají díly a sady i pro 5L40E.

Víc jsem nevypátral.
wisastar
Odeslal: Thursday 25 April 2013 - 23:49:43

Kde si objednaval dily?
JardaB
Odeslal: Wednesday 24 April 2013 - 11:34:16

Zrepasovat to je na vikend prace a dily asi za 4000 Kc... Pokud neni vydrena pumpa (na 100% praska kluzny a vymezovaci krouzek na vnitrni hrideli, jeste jsem nerozebral automat, co by to mel v cajku.
ciba
Odeslal: Wednesday 24 April 2013 - 09:37:33

tohle je asi normalni zavada snad:D tata uz ma taky 2hej automat a dela mu to uplne stejne a dokonce pomaha i sport..proste jen pri klidne jizde a pak kopanec jak blazen, kdyz s tim jedu pilu tak radi jak vino..
wisastar
Odeslal: Wednesday 24 April 2013 - 08:49:56

Ten co sem tam dal tak byl super, nejlepsi automat co sem v omeze mel. A najednou zacal vyhazovat rychlost ...uz se mi nechce davat dalsi, kdyz vim ze stejne za 50 tis km odejde. Asi pujdu fakt do manualu.
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 23 April 2013 - 21:38:50

nejaky automat pry funkcni snad byl ted na aukru za par korun (z MV6ky). mne to fakt prijde dost, na kazdem aute dvakrat menit prevodovku...
No drzim palce
wisastar
Odeslal: Tuesday 23 April 2013 - 20:13:37

Ten uz mam v zaloze, ale mam rad automaty... v omeze mi bohuzel nejsou doprany. Uvazoval sem o repasu, ale kdyz mi rekli 30-65 tis, tak sem se jenom usmal Dvacku bych jeste dal, ale toto??!
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 23 April 2013 - 10:40:54

to je fakt tak poruchovy? neni lepsi jezdit s manualem, jeste jsem neslysel, ze by se manual pokazil

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0459 sec,0.0162 z toho dotazů.