• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Re: výměna oleje v motoru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
novej majitel
Odeslal: Thursday 18 April 2013 - 21:04:24
ahoj koupil jsem sintru benzínu a chci vyměnit olej, ale filtr je vyveden z boku nad ramenem, jak nejlépe vypustím starý olej, musí se sundat pravé přední kolo a potom nějak vyrovnat celej předek?
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Tuesday 23 April 2013 - 19:44:26

novej majitel napsal ...

ahoj koupil jsem sintru benzínu a chci vyměnit olej...

to asi nebude 1.9cdti...
Legend
Odeslal: Tuesday 23 April 2013 - 19:28:00

podle popisu umístění filtru odhaduju typ motoru 1.9 CDTi, je to tak? Je třeba sundat kryt pod motorem, olej se klasicky vypustí vypouštěcím šroubem, filtr se vyšroubuje stranovým klíčem cca 30mm, vymění se vložka filtru a je hotovo. Postup stejný jako u každého jiného auta, jen ten filtr je špatně přístupný.
wisastar
Odeslal: Saturday 20 April 2013 - 10:45:06

je to 2.2 nebo 3.0??
Martas
Odeslal: Friday 19 April 2013 - 11:04:43

Vypustny sroub tam je taky ale lisi se filtr - bud je tam vymena vlozka filtru (od 1999 vyse) a nebo se meni klasicky cely.
Colommbo
Odeslal: Friday 19 April 2013 - 10:51:47

Mno, mně se do toho moc nechtělo kecat, aby si zas třeba někdo nemyslel, že jen tak píšu zbytečnosti, ale souhlasil bych s kolegou aaa... Předpokládám, že Sintra nemá žádný zvláštní extrabuřty, co se výměny oleje týče, takže jako u každého jiného auta - vypustit olej šroubem na vaně, nechat pořádně vykapat, vyměnit filtr, nalít nový olej a hurá na cesty...! !_;
aaa
Odeslal: Thursday 18 April 2013 - 22:28:08

a co ten olej vypustit šroubem na vaně motoru?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0848 sec,0.0299 z toho dotazů.