• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: OSTATNÍ :: Ostatní :: Re: VeCe 3.2 GTS
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jiřik
Odeslal: Wednesday 10 April 2013 - 09:10:57
Ahoj lidi, koupil jsem tohle auto a chtěl bych poprosit o jakékoliv zajímavé odkazy, zkušenosti, návody, downloady atd....
manuál v češtině mám, ale jestli někdo ví o nějakém prameni info, nebo něčem zajímavém prosím dejte to sem, obzvlášť o motoru 32SE. Díky Jiřik
Poslední odpovědi
Jiřik
Odeslal: Tuesday 24 September 2013 - 13:42:28

Ještě mám jeden problém, netýká se motoru, ale pazvuků ze zadní části interiéru při přejezdu nerovností v nižších rychlostech. V čem by to mohlo vězet?
Vím, že tato auta jsou tím pověstná, ale je možnost jak to odstranit? Má s tím někdo u VeCe zkušenost? Kastle by měla být dle dostupných info dost pevná, nechápu tedy, to protivné povrzávání. Zespod nic uvolněné není, páté dveře nekloktají, v kufru je vše upevněno, na STK hlásí vše bez vůlí.........
Colommbo
Odeslal: Monday 23 September 2013 - 19:01:19

Nemá-li auto DPF a není to systém PD, nemusí se majitel olejů CF vůbec nijak bát, podobně jako SH do benzínových motorů...
Jiřik
Odeslal: Monday 23 September 2013 - 07:48:07

Origo olej GM má taky "CF":
Odkaz
Jiřik
Odeslal: Monday 23 September 2013 - 07:44:52

No to jsme řešili se známým- on koupil do motoru Castrol Edge, já ten Magnatec, oba máme plyňáky, a řešili jsme , který je lepčí
On ten Edge je i pro diesely, ale má SM, Magnatec má SN. Z toho jsem vydedukoval, že je lepší druhý jmenovaný, ale když ten první je do dieselů...?
V dieselech musí mít ještě nějaké jiné vlastnosti kvůli turbu a mazaní čerpadla, že?
Colommbo
Odeslal: Sunday 22 September 2013 - 22:19:31

Co se aditiv pro (benzínový) motor jako takový týče, je nejlepší specifikace SJ. SM a SN obsahují už jen další aditiva pro vylepšení hodnot emisí.
KopA
Odeslal: Sunday 22 September 2013 - 20:11:53

Jiřik napsal ...

... Ten Magnatec drahý ani moc nebyl, vykouzlil mi cenu nějakých 650,- za čtyři litry. ... Specifikace SN/CF vypadá taky velmi dobře.


Cena férová, spec. když tedy americká API tak SN pro benzín je slušný, ovšem pozor na naftu - CF je nevyhovující z roku 1994 a již není platná.

Spíš bych doporučoval řídit se evropskými normami.
Jiřik
Odeslal: Sunday 22 September 2013 - 19:27:25

Díky chlapi!
qpc
Odeslal: Sunday 22 September 2013 - 14:43:12

si děláš prču v době internetu? poštou až do ruky to nestačí?? Odkaz
Colommbo
Odeslal: Sunday 22 September 2013 - 14:08:50

Inteligentní molekuly neřeš, to je z nějaký reklamy Castrolu právě na tenhle Magnatec, hlavně že ti motor šlape, chlape... !_;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0547 sec,0.0285 z toho dotazů.