• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor :: Re: výměna palivového filtru
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
robertb.
Odeslal: Wednesday 03 October 2012 - 10:41:34
zdravím!máte někdo zkušenost s výměnou palivového filtru u sintry 2.2 benzín?díval jsem se a je spojen na takové omělohmotné spojky, palivový filtr je pravděpodobně jěště origo neboť je na něm madein usa,jaký tip mi doporučíte co se dá sehnat tady v čr. díky za rady
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Wednesday 03 October 2012 - 14:15:50

Ty svorky jdou normálně vycvaknout a dají se znovu použít, stačí koupit akorát filtr
robertb.
Odeslal: Wednesday 03 October 2012 - 11:20:59

ano měly by to být ty ,,samosvěrky" ,které jsou i v některých typech aut v motoru takže by to mělo jít rozcvaknout a vyměnit jen nevím kde koupit palivový filtr i stěmi protikusy, protože třeba na autokelly mají filtry (v cenách 600-700 kč) což se mi zdá docela dost a to jěště nevím kolik by chtěli třeba v oplu na objednání ale je to na klasické nasazení na palivovou hadici a stažení svorkou
Colommbo
Odeslal: Wednesday 03 October 2012 - 11:10:47

Nevím sice přesně, jak je na tom Amerika, ale obdobný či možná nemlich ten samý systém má třeba i Omča facelift a filtr se dá běžně koupit ale podle typu motoru. Má ty potřebný protikusy na sobě, není to už jen na hadicový sponky. A jestli si dobře pamatuju (měnil mi to mekánik), tož výhodu to má tu, že při výměně filtru se trubičky vedení po odpojení uzavřou samy a nemusí se nic svorkovat či špuntovat...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0613 sec,0.0184 z toho dotazů.