• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Frontera :: FRONTERA :: Frontera motor :: Re: studený motor nestartuje a nejede
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
pavel381
Odeslal: Friday 22 June 2012 - 18:01:28
můj syn má opel omegu A motor dvoulitr rok výroby 1988 typ 20 NE 85 KW..je to na benzin i lpg...ráno nejde studený nastartovat po delší době chytne a motor tarokuje nejde za plynem střílý do výfuku a někdy vyrazí víko vzduchového fitru..jak se motor zahřeje jede úplně v pohodě na benzín i lpg a závada se prostě přes den vytratí ale ráno znova problémy ...vyměnil jsme co se dalo: řídicí jednotku,svíčky (dokonce dvě sady),zapalovací káble,indukční cívku,snímač otáček,snímač teploty,spínač škrtící klapky....už si fakt nevím rady poraďte prosím ....
Poslední odpovědi
vrgadaa
Odeslal: Sunday 24 June 2012 - 18:59:10

je tam dost benzinu?, takhle blbnull muj posledni prirustek do rodiny a jako oprava stacilo nalit cerstvy benzin. A protoze je to provozovano na LPG a strili to zpet do sani, tak bych jeste zkontroloval tesnost vsech hadic sani, pri nekterem zaslehu se mohla hadice nekde dole, kde to neni videt, natrhnout a takova netesnost dokaze taky pekne potrapit.
pavel381
Odeslal: Saturday 23 June 2012 - 16:05:35

Colommbo napsal ...

Když já vůbec netuším, jak se chová motor, když "tarokuje"... Jedině že by to bylo hodně podobný, jako když štyft spadne do trýbu...

tarokuje - vynechává,klepe se atd..alespoň u nás se tomu tak říká
Colommbo
Odeslal: Saturday 23 June 2012 - 08:45:34

Když já vůbec netuším, jak se chová motor, když "tarokuje"... Jedině že by to bylo hodně podobný, jako když štyft spadne do trýbu...
pavel381
Odeslal: Saturday 23 June 2012 - 05:40:12

Legend napsal ...

Problém by mohl být i v LPG. Když se motor ohřeje, jede dobře na benzín i na plyn? Napadá mě, že může být řídící jednotka zadaptovaná na jízdu na plyn a studená může mít problém nastartovat na benzín.

ano motor jak se motor ohřeje jede dobře na benzín i na plyn...řídicí jednotku jsem dával druhou ..
no a stím katem..nepasujeme mě k tomu to cukání a tarokování když to chytne ...s
Legend
Odeslal: Saturday 23 June 2012 - 01:00:35

Problém by mohl být i v LPG. Když se motor ohřeje, jede dobře na benzín i na plyn? Napadá mě, že může být řídící jednotka zadaptovaná na jízdu na plyn a studená může mít problém nastartovat na benzín.
Colommbo
Odeslal: Friday 22 June 2012 - 22:07:32

Že by výfukové plyny neměly volnou cestu k odchodu třeba kvůli připozacpanému katu, který se po ohřátí zas nějak zprůchodní...? A ten přetlak vznikající při startování by zpětně vyrazil až víko vzduchového filtru...?
pavel381
Odeslal: Friday 22 June 2012 - 19:12:53

wisastar napsal ...

zkouseli ste vyblikat chyby?

nevím jak to ale chybu bohužel žádnou nehlásí
wisastar
Odeslal: Friday 22 June 2012 - 18:39:22

zkouseli ste vyblikat chyby?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0432 sec,0.0130 z toho dotazů.