• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika :: Re: dálkové ovládání v klíči OB
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
akrij
Odeslal: Monday 02 April 2012 - 21:51:59
Zdravím pánové

Vzhledem ke stáří mi špatně spínají kontakty dálky. Jedná se o třítlačítkový model v klíči, rv 2000. Nejdříve jsem věřil, že to bude jen opotřebovaným vrchním gumovým krytem. Ovladač jsem rozloupnul
a zkoušel mačkat mini gumové spínače - tedy právě ty nejsou všechny funkční. Nejlíp na tom je málo používaný spínač ovládání kufru.
Chci se tedy zeptat, zda a jak jste už tenhle problém řešili? Jste tady
někdo šikovnej elektrikář? Jde to vyměnit, nebo musím koupit celou dálku? Díky za rady _;
Poslední odpovědi
akrij
Odeslal: Wednesday 11 April 2012 - 18:24:07

Legend + KopA : No, zkusim to nějakým způsobem skoulet. Nic horšího, než že to do..pokazim, se stát nemůže Pak půjdu s prosíkem k odborníkovi
KopA
Odeslal: Tuesday 10 April 2012 - 20:41:29

Legend: když je děláš, máš teda taky tyhle obdélníkový jen se 2ma vývodama?

Jinak špatný zprávy psal jsem do TME a míň než cívku (2700ks) neseženou - občas maj skladem třeba 8888ks spínačů tak jsem si řekl co kdyby takže jedině ten FARNELL co dával odkaz Palič nebo bastlit.
Legend
Odeslal: Tuesday 10 April 2012 - 10:00:01

Tyhle mikrospínače dělám i trafopájkou Plynovou bych nesháněl, jestli máš odporovou tak plně vyhovuje
akrij
Odeslal: Monday 09 April 2012 - 22:17:55

Martas napsal ...

Me ten odkaz Odkaz funguje v pohode.

Ale zkopiruju cast obsahu ty stranky :

MULTICOMP - MCTAEF-25N-V - SWITCH, TACTILE, SMD
obrázek má jen ilustrační charakter.

24VDC



Prosím prostudujte si popis produktů
Výrobce:
MULTICOMP
Objednací kód:
1605484
Typové označení:
MCTAEF-25N-V


Informace o produktu
SWITCH, TACTILE, SMD
Contact Configuration:
SPST-NO
Operating Force:
1.96N
Contact Voltage DC Nom:
24V
Contact Current Max:
25mA

jojo, tak teď jsem se na to mrknul. No, nic víc než zvětšovací sklo, plynová mikropájka, přímočaré pohyby bez třesu , mi nechybí __;) klobouk dolu
Martas
Odeslal: Monday 09 April 2012 - 22:04:53

Colommbo napsal ...

Ten tvůj odkaz, Marťasi, funguje normálně, ale ten Paličův, co dával v poledne, ten teda fakt vůbec nee...


No neudelal sem nic jinyho nez ze jsem ho zkopiroval napred do radku browseru a pak do odpovedi tak nevim co je kde spatne ...
Colommbo
Odeslal: Monday 09 April 2012 - 22:02:18

Ten tvůj odkaz, Marťasi, funguje normálně, ale ten Paličův, co dával v poledne, ten teda fakt vůbec nee...
Martas
Odeslal: Monday 09 April 2012 - 21:39:07

Me ten odkaz Odkaz funguje v pohode.

Ale zkopiruju cast obsahu ty stranky :

MULTICOMP - MCTAEF-25N-V - SWITCH, TACTILE, SMD
obrázek má jen ilustrační charakter.

24VDC



Prosím prostudujte si popis produktů
Výrobce:
MULTICOMP
Objednací kód:
1605484
Typové označení:
MCTAEF-25N-V


Informace o produktu
SWITCH, TACTILE, SMD
Contact Configuration:
SPST-NO
Operating Force:
1.96N
Contact Voltage DC Nom:
24V
Contact Current Max:
25mA
akrij
Odeslal: Monday 09 April 2012 - 21:20:52

Palic napsal ...

zdarec...... nevim jestli nekdo psal, ale nasel jsem ty mikrospinace u Farnella oznaceni MCTAEF-25N-V vizhttp://cz.farnell.com/multicomp/mctaef-25n-v/switch-tactile-smd/dp/1605484 zatim je nemaji skladem, ale v kvetnu budou jinde po svete je nemaji......skladem

Ahoj pane, odkaz tak trošku nefunguje Brouzdal jsem , na popud kolegú z OCR, všude možně, ale identický mikrospínač jsem fakt nenašel.. Vím, pro vás ostřílené je všecko hračka. Nejsem elektrikář, ni mechanik. Rád se učím něco novýho a nechám si poradit, jak dát do kupy svoje vozítko _;
Palic
Odeslal: Monday 09 April 2012 - 11:54:18

zdarec...... nevim jestli nekdo psal, ale nasel jsem ty mikrospinace u Farnella oznaceni MCTAEF-25N-V vizhttp://cz.farnell.com/multicomp/mctaef-25n-v/switch-tactile-smd/dp/1605484 zatim je nemaji skladem, ale v kvetnu budou jinde po svete je nemaji......skladem

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0424 sec,0.0147 z toho dotazů.