• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Calibra :: CALIBRA :: Calibra převodovka :: Re: převodovka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
brouk
Odeslal: Tuesday 06 December 2011 - 23:36:01
ahoj,mohl by mi někdo poradit kde najdu nalévací šroub na převodovce na Calibře 4x4 ?
rád bych vyměnil olej,vypouštěcí šroub jsem našel,ale nalévací ne,děkuji
Poslední odpovědi
brouk
Odeslal: Monday 12 December 2011 - 22:40:06

ještě jednou moc děkuju,hned zítra na to mrknu,
jo a při výměně převodového oleje jsem raději ten odvzdušnovák odšrouboval,ta plastová čepička fakt dost drží,a nerad bych ji ted v těch nízkých teplotách rozlámal,a pak taky se to lépe plnilo
KopA
Odeslal: Sunday 11 December 2011 - 23:24:10

No je v motorovým prostoru asi jsi to přehlídnul.

Je za kloboukem tlumiče na straně řidiče před motorovou přepážkou. Dalo by se říct skoro u pantu kapoty. Pokud máš alarm tak je těsně u klaksonu alarmu co tam vadí.
Je zastrčenej v takovým plastovým protikusu v kterým je jen propojka (nevedou z toho kabely).

Ale pozor je to 12ti pinovej OBD1 a autorizák na to používá TECH1. Je to starší diagnostika a myslím si že tohle moc lidí nedokáže připojit tak aby to fungovalo.
brouk
Odeslal: Saturday 10 December 2011 - 15:19:26

ahoj,moc děkuju,hlavně jsem potřeboval najít šroub na kontrolu hladiny myslel jsem,že jím se to i plní
mohl by jsi mi ještě poradit,kde najdu zásuvku pro diagnostiku,myslel jsem že je v pojistkové skřínce ale tam není,a ani v motorovém prostoru jsem nic nenašel,
děkuji
KopA
Odeslal: Wednesday 07 December 2011 - 20:15:08

Tady je pěkná stránka k věci Odkaz
Nevím jak jsi na tom s angličtinou - kdyžtak na to pošli google translator.
Liješ to tím odvzdušňovákem nahoře je v tom takovej plastovej špunt neboj se ho urvat celkem dost tam drží ale vždy mě přežil nebo celej odvzdušňovák odšroubuj.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0555 sec,0.0134 z toho dotazů.