• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra motor :: Re: Jak vyměnit palivový filtr?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Romanek
Odeslal: Saturday 03 December 2011 - 19:53:05
Ahojte,
mám problém s výměnou palivového filtru, jsou na něm speciální spojky, které se mi nepodařilo sundat aniž bych je poškodil.
V knížce "jak na to je psáno", že je zapotřebí speciálního nástroje, já zkoušel použít šroubovák, ale nepodařilo se mi to
Neměnili jste jej někdo? Pokud ano jak jste sundali ty spojky bez poškození?

Děkuji
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Sunday 04 December 2011 - 17:38:32

Zatím jsem ke každému palivovému filtru měl přibalené i nové plastové sponky se stačí podívat, jak vypadají ty nové a podle toho postupovat při odpojení filtru z auta, aby se nepoškodily nalisované plastové koncovky na hadicích. Většinou stačí sponky zmáčknout a současně táhnout hadici z filtru
Martas
Odeslal: Sunday 04 December 2011 - 07:43:10

Ac to tu neni napsano predpokladam ze se jedna o benzinovy filtr co je pod autem.

Ty sponky jsou na jedno pouziti mely by se menit pri kazdy vymene filtru navic u aut ktery se uz nevyrabej je bezny ze novy filtr ma trosku jiny koncovky a ty puvodni sponky stejne nejdou pouzit nemluve o tom, ze se pri demontazi vetsinou i poskodi.
JardaB
Odeslal: Saturday 03 December 2011 - 22:28:25

A nejsou u filtru v krabicce takove vlozky tech sponek? Pokud jo, staci ulomit zoubky co to drzi v te prevlecne trubce a dat nove.
Jinak je tam tlak par baru, tak spony kdyz tak slusne a poradne namontovat a dotahnout. Neni nad to kdyz zustanete nekde stat a benzin vam chci.je na vejfuk a silnici
KopA
Odeslal: Saturday 03 December 2011 - 20:38:23

Vždycky je možnost to ustřihnout a dát tam normální spony.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0966 sec,0.0448 z toho dotazů.