• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi :: Re: Philips car 400
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Gardfyld
Odeslal: Tuesday 27 September 2011 - 17:19:57
Ahoj přátelé,
před nedávnem jsem si koupil nové ojeté vozidlo, a je v něm autorádio Philips car 400. Jak jsem tak zjistil tak tento typ se převážně montoval do oplů různých modelů. Moje vozidlo je VW golf a je v něm instalováno toto autorádio. Předchozí majitel mi chtěl udělat radost a tak mi do auta dal ještě novou baterku a bylo hotovo. K autorádiu mám i kód, návod a vše potřebné. Ovšem první zádrhle začně při větě že se na displeji ukáže "CODE" což je trochu problém protože zmiňované autorádio nemá displej a na dsipleji pod volantem se nic neukazuje. Máte s tímto někdo nějaké zkušenosti? Na jakém displeji se ukazují infroamce z rádia? Je mi jasné že nepatřím do vašeho spolku fanoušků fy OPEL ale jako fanoušci motorových vozidle bychom si mohli i snad pomoct. Moc děkuji za jakékoliv nápady či informace

přeji vám hezký den a spoustu krásně najetých kilometrů
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Wednesday 05 November 2014 - 09:25:53

U čtyřstovek nelze kód vygenerovat počítačovým programem, musí se vyčíst přímo z vnitřní paměti rádia (toho konkrétního kusu) spec. čtečkou. Jedině tedy sehnat nějakého borce, který se takovými věcmi zabývá.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 04 November 2014 - 23:31:03

CAUKO KDE ZOZENEM KOD NA RADIOM PHILIPS CAR 400
jozef
Odeslal: Monday 01 September 2014 - 16:45:39

Po zadaní kodu sa mi ukazalo na display 7 SAFE a neviem s tým rušit ďalej rádio je stále nefunkčné . Ak viete prosím poradte.Ďakujem.
jozef
Odeslal: Monday 01 September 2014 - 16:32:49

Mne tam ukazuje 7 SAFE. Neviem s tým ďalej pohnut. Ak to niekto vie prosím napíšte.
Martas
Odeslal: Thursday 09 February 2012 - 16:01:11

maca napsal ...

cuzs hele mam takovej problem me se ukazuje 7 SAFE jak dlouho mam drzet to AS abych mohl zadat ten kod ? diky



Napis to pro jistotu jeste do dvou tri vlaken at ti to potvrdi vice lidi ...
maca
Odeslal: Thursday 09 February 2012 - 15:56:22

cuzs hele mam takovej problem me se ukazuje 7 SAFE jak dlouho mam drzet to AS abych mohl zadat ten kod ? diky
Gardfyld
Odeslal: Tuesday 27 September 2011 - 19:51:52

díky za rady

loterii bez displeje jsem už zkoušel a nic se nestalo - bohužel - v návodu jsou popsaná zvuková znamení před zadáváním kódu ale žel se žádné neozvalo.

a na kterém dospleji se to v OPELu zobrazuje? normálně na přístrojovce jako jsou najeté kilometry a podobně?

z jednoho příspěvku jsem pocopil že je možné i rádio odkódovat na věky?že nebude již po přemontování zakódované?

Martas
Odeslal: Tuesday 27 September 2011 - 19:13:30

No hlt musi verti tomu, ze tlacitka fungujou co zmacknuti ...

Pak se nabizi jeste moznost dat ho do nejakyho Opelu a odkodovat aby to kod uz nechtelo.
JardaB
Odeslal: Tuesday 27 September 2011 - 19:10:12

No ale bez displeje to bude trosku loterie, pokusu je 10, ze...
Martas
Odeslal: Tuesday 27 September 2011 - 18:52:24

Postup "odkodovani" tohohle radia je tu popsan opravdu hodnekrat :

Zapnout zapalovani
Radio napise SAFE
Vypnout radio
Zmacknout AS, toto drzet a soucasne zapnout radio
Tlacitky 1 - 4 pro volbu stanice namackat kod (1 na prvni cislo 2 na druhe ..... a co zmacknuti to o jedno cislo vic)
Po zadani kodu na 3 vteriny zmacknout AS az to pipne
Tot vse ....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0663 sec,0.0310 z toho dotazů.