• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Klima-zapach ,jako zdechlou mys tam nekde mam :D
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Novak
Odeslal: Thursday 11 August 2011 - 19:39:04
Fakt nevim co mam delat,uz jsem pouzil ultrazvuk i cca + - 3peny do klimy a nic nepomaha,proste kdyz zapnu VENTILATOR(mam mechanickou 1-4 otaceni) tak hned zapacha a chce se me blejt a to nemusim zapinat ani klimu.A po zapnuti klimy vse zamrazi a pak je to v poho...Jinac uz jsem menil kabinovy filtr 2x dival jsem se i zrcatkem kolem kabinace(vedle spolujezce)a nic,asi tam mam zdechlou mys ,ale nevim kde.Mel jsem i auto na kanale a fokal jsem do hadicky co odtika ta klima,ale bez uspechuAuto jsem koupil v bazaru uz ho mam 2rok,ASTRA G 2003,combi.Nevite co mam vyzkouset nebo udelat?
Poslední odpovědi
Novak
Odeslal: Sunday 21 August 2011 - 21:54:15

Tak konecne jsem na vse prisel,za 1. jsem mel pokazenej Krok.motorek,tzv mel jsem zaseklou klapku na stalou vnitrni cirkulaci.Motorek vydelal a budu zhanet.NEVITE KDE BY SE DAL KUPIT za dobrou cenu?
Jinak na cisteni klimy jsem pouzil od WORTH cistic klimy (jedinej cistic na trhu na vyparniky-prej ),ten me stal 400kc a vycistil jsem vyparnik a narval jsem tam jeste vuni a SUPER vec.Proste vune jak nikdy,po dlouhych mych utrpnich dnech ^au
Martas
Odeslal: Wednesday 17 August 2011 - 20:04:47

Po zapnuti/vypnuti vnitrni cirkulace se musi zacita nasavat vzduch zevnitr/zvenku.

Vyzkousis to celkem snadno, prepni smer proudeni vzduchu kamkoliv jinam nez na celni okno a zmackni tlacitko, pokud je vse v poradku je to i slyset ze pri zapnuti vnitrni cirkulace zacne byt vzduch nasavam zevnitr - pruduchy pod celnim oknem.
Novak
Odeslal: Wednesday 17 August 2011 - 19:49:58

Mam tam tlacitko vnitrni cirkulace,ale nevim co kde by se melo hnout ci zavrit.Tak poradte co je to vubec.
Martas
Odeslal: Tuesday 16 August 2011 - 21:20:30

Jestli je to Astra G tak ovladani klapky cirkulace je elektricky.
wisastar
Odeslal: Tuesday 16 August 2011 - 21:18:06

ovladani vnitrni c. by melo byt podtlakovy... ale zkus to. neco by se tam melo preklopit..
Novak
Odeslal: Tuesday 16 August 2011 - 20:23:10

Tak dneska jsem jeste procpal svarovaci drat odtokem,a porad jsem myslel ze me to neodtika,ale odtika.Nechal jsem bezet klimosku cca + -30 min a tekla voda,pak jsem vydelal kab.filtr a nacpal jsem tam penu,kam jsem dosahl co to slo.Zapl jsem ventilator a myslel jsem ze mam vyhrano,byla to prijemna vune:D,ale bohuzel jenom nachvilku,jelikoz ta pena klimatizacni se roztekla a jak zmizela zase byl zapach jak v hrobe)Takze me jeste napadlo rozebrat pruduch jak je kabinovy filtr a take myslim ze je to nejvissi bod,ze bych koupil asi dalsi sprej klimy(uz asi 5tej---grrrrrr) a nacpal bych ho tam do toho pruduchu,Pokud pujde tak celej tam narvu.NEBO UZ NEWIM co stim....Ale to udelam az v sobotu,ale potrebuji dalsi vase napady nebo se ztoho zcvoknu.
KUCI jo !Sory ze vas otravuji,kdyz jsem odelavam kabinac je tam motor(tzv mam manualni 1-4 rychlost),vse funguje(vrtulka se toci jak ma),ale nad tim je takova pulkulata nadoba a vypada ze to ma motorek,tzv chci se zeptat mam tlacitko VNITRNI CIRKULACE a kdyz se zmackne nema se zavrit ta pulkulata nadoba ?

Kuci HELP
JardaB
Odeslal: Tuesday 16 August 2011 - 06:38:51

Ony tyhle HVAC boxy nejsou moc delany na rozebirani a skladani, to se orve vetsina uchytu a pak to ruzne improvizovat (teda manualni klima u Astry bude asi jednodussi nez automaticka u Omegy, ale zas nastavit spravne ty klapky bude asi problem) Proplachoval jsem to zespodu temi odtoky (mam tam 2 takze jednim dovnitr, druhym to valilo ven, neco bordelu z toho vyteklo, bral jsem to teplou vodou) a pak jsem vyndal ventilator a nasoukal hadici k vymeniku. Ja mel problem s tim, ze mi tam nejak naficelo listi protoze nesedel filtr a to furt smrdelo jak v listopadu v lese
NOVAK
Odeslal: Monday 15 August 2011 - 23:43:50

Slo by to,uz jsem se ptat v autodilne a rikal od 2000-5000,ze je to dost komplikovane pak vycistit a slozit.Zda se me to ze je to moc penez za ten ukon,ptal jsem se i v jinych ale rikle me to same,cenu jsem se uz neptal a dokonce i mechaneci rikali ze by dotoho nesli ze to jeste nedelali.TAKZE kdybych mel nejakej navod nebo neco tak bych to urcite nejak zvladl,docela jsem zrucnej ,ale bez navodu asi bych to nezvladl.ach jo co ted......
wisastar
Odeslal: Monday 15 August 2011 - 22:58:41

nebude u astry jednodussi to cele rozebrat a poradne vycistit? a bude klid...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0620 sec,0.0275 z toho dotazů.