• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: naborana zadni cast+naprava
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jan
Odeslal: Tuesday 17 May 2011 - 12:32:45
Zdravim,mam ackovou omegu,a jedno jsem jel tak na vylet a najednou na takove blbe krizovatce do me vletel golch asi v 50KM/H zarazil mi celej zadni lem o 5,6 cm dovnitř a pohl mi napravou...Nevite jak mam takovou opravu resit ?? pujde naprava vymenit nebo sou hly i drzaky na kastli?bude potreba rovnaci stolica ? jak mam opravit ten lem ? Diky za rady a odpovedi
Poslední odpovědi
wisastar
Odeslal: Thursday 19 May 2011 - 12:36:20

pockej ona ti lizla jenom zadni lem jo?? ja myslel ze si dostal slupku zezadu...
vrgadaa
Odeslal: Thursday 19 May 2011 - 06:49:27

cena auta je predbezne stanovena na 1 korunu a optimisticky odhaduji naklady na znovuzprovozneni tak na 40 litr. Za takove penize se pred mesicem nabizel na hyperinzerci dualram v nastriku jarni rosy, jen sednout a jet:-). Pak samozrejme jeste prichazi do uvahy dovoz z Nemecka, ale to jsme cenove nekde uplne jinde
...
digitalni tacho se mi libi moc a mam pocit, ze vauxhal mel jeste mnohem hezci variantu, ale pry to nevynikalo spolehlivosti.
...
nehodlam to nijak hrotit, k zivotu to nepotrebuji, aut mam dost i tak a ono to nejak dopadne
JardaB
Odeslal: Wednesday 18 May 2011 - 22:03:29

Ja bych teda radsi automat a ty pseudodigitalni palubky se mi libeji ukrutne... Ale co jsem par kousku na prodej zkoumal, vsechno vybydleny pelechy, na takovou rekonstrukci nemam nervy. A na vyvarovani srotu kde cena parkovneho a akopokuty 10x-100x prevysuje hodnotu auta bych se taky vys...
vrgadaa
Odeslal: Wednesday 18 May 2011 - 21:56:25

nejsou to manualy a kombikove omegy se samosvorem. S omegou 3000 s 12ventilovym 3litrem (nevim jestli 110 ci 130kW) jsem uz absolvoval probefahrt a mela dokonce i retrodigitalni tacho, ale nijak mne to nenadchlo. Pokud chcete senatora meli jste vzit loni toho 4litra s manualem, ktery pres rok strasil na sportovnivozy.cz.
...
Ja porad doufam, ze se mi preci jen podari koupit za jednu korunu funkcni kombikovy dualram s manualni prevodovkou. Uz mam na tuto kupni cenu i sepsanou smlouvu (pravda plus narustajici naklady za uskladneni auta), prepis, ekopokutu, vymenu diferencialu, vyvareni kastle, vymenu dveri atd. atd. atd. Ale nejak porad nejsou k nalezeni doklady a prodejce nema cas.
...
Pak budu rikat vnouckum, ze byvaly doby, kdy mohl mit clovek 4 auta a to nejkrasnejsi dedecek koupil za korunu:-)
wisastar
Odeslal: Wednesday 18 May 2011 - 21:12:39

mates napsal ...

Rád bych upozornil, že se dá za malý peníz pořídit jedna kára a druhá k tomu na ND, nebo ji jen opravit - nechytá. Ten nefunkční je Dualram (vrgadaa právě zbystřil ) a nutno říci, že těchto aut je jak šafránu. Kdysi jsem v podobným seděl a je to bomba.
Odkaz
Odkaz

Až mi rupne v kuli totálně, zajedu do Němec pro něco podobnýho...ale tam zachovalý kousky ceněj na cca 5k EUR __;
Odkaz
Odkaz





ja taky zbystril ale pak sem se uklidnil ani jeden neni dualram... u toho co pisou 155 kw to je blbost protoze zaprvi to melo 150 kW (v senatoru snad 147kW) a za druhy je to rok 1988 a duaram byl od 1989/1990
mates
Odeslal: Wednesday 18 May 2011 - 20:27:25

Rád bych upozornil, že se dá za malý peníz pořídit jedna kára a druhá k tomu na ND, nebo ji jen opravit - nechytá. Ten nefunkční je Dualram (vrgadaa právě zbystřil ) a nutno říci, že těchto aut je jak šafránu. Kdysi jsem v podobným seděl a je to bomba.
Odkaz
Odkaz

Až mi rupne v kuli totálně, zajedu do Němec pro něco podobnýho...ale tam zachovalý kousky ceněj na cca 5k EUR __;
Odkaz
Odkaz

vrgadaa
Odeslal: Wednesday 18 May 2011 - 18:21:43

kdo chce kam..., ja mam ke svym autum taky citovy stav a a snazim se je udrzet v chodu, dokud se nerozpadnou, nebo je neumistim do dobrych rukou. Zalezi, jak moc je to pohly a v jakem stavu jsou nosniky. Ale je to 20 let stary opel, takze na 90 procent to je opravdu lepsi vyhodit a koupit jiny, alespon moje zkusenost je takova
Host
Odeslal: Wednesday 18 May 2011 - 17:47:14

nejde mi rozkliknout tvuj mail napis mi zkusebni mal na adresu : Email a ja ti obratem poslu fotky ! Diky
wisastar
Odeslal: Wednesday 18 May 2011 - 16:30:51

Jan napsal ...

Chlapi myslim ze zas tak horky to nebude,nenapalil do me primo,jen me ,,jakoby,, lizl ale naprava je hla 100% ...auto menit nechci mam v nem prozite urcite zazitky a mam k nemu BOHUZEL vytvoreny citovy vztah.takze tak jednoduchy to nebude !


posli mi foto Email

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0555 sec,0.0230 z toho dotazů.