• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: omega 6stupnova prevodovka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
misan26
Odeslal: Monday 14 March 2011 - 19:59:50
Ahoj

Mam jen takovy blby dotaz delali se omegy s 6kvaltem..?? nebo je moznost nejak do omegy narvat nejakou prevodovku odpovidajici ulozeni a celkove souhlasnosti s preovodvkou stavajici :,?? dekuji
Poslední odpovědi
Tomis
Odeslal: Wednesday 14 March 2012 - 14:13:27

opravdu nikdo nemel rozebrany diferak? nebo aspon nevi, co by tam mohlo pasovat? Dik za info
Tomis
Odeslal: Wednesday 07 March 2012 - 23:18:23

no na to se presne ptam, zda to tam pujde prehodit? jelikoz se mi nechce shanet "nejaky" dif, ktery mi pak bude uplne k nicemu
Jiřik
Odeslal: Wednesday 07 March 2012 - 13:58:48

Pokud by to nepasovalo, možná by se dalo namontovat jen soukolí z BMW- hruška a ten ozub. věnec.
Tomis
Odeslal: Wednesday 07 March 2012 - 12:48:01

tak 6q prevodovku uz mam pripravenou, spocitany i prevody, ale je potreba vymenit diferak, nebo spis upravit staly prevod.
Takze tady je otazka do placu:

z ceho lze pouzit soukoli do dif v omeze? potreboval bych zmenit staly prevod z tech 3,42 nebo kolik to presne ma ted, tak na 2,5-2,8 nevis nahodou? nebo pasuje tam diferak z neceho jineho?

pripadne zda lze z neceho pouzit i samosvor, jestli je stejne velka skrin, tak by se teoreticky dal pouzit dif z BMW, tech je k sehnani celkem dost a prehazet do do omegacky skrine dif.

co vy na to? lze?
Legend
Odeslal: Sunday 04 September 2011 - 20:06:45

Ještě aby měl kardan správnou délku, ta by se snad dala změnit zkrácením a převařením. Další věc je jestli by se zprovoznila řj automatu (pokud teda máš na mysli 6Q AT z E60) nebo se jedná stále o manuál? Každopádně se mi tato úprava moc líbí, držím palce _;
Tomis
Odeslal: Sunday 04 September 2011 - 18:09:36

tak jak to dopadlo? sehnal jsi nejakou tu prevodovku? Mam taky BMW motor, tak taky uvazuju o tom sehnat nekde za dobre prevodovku z bmw rad 5,7,x3,x5, kde byl tentyz motor. v E60 je totozny i kardan, diferencial i poloosy. tak by to mozna chtelo prehodit vse. Nemate nahodou nekde zborenou 530 nebo 535?
bure9
Odeslal: Monday 04 July 2011 - 12:08:53

Chlapi dakujem za cenne rady..pomohli ste mi
Jiřik
Odeslal: Friday 24 June 2011 - 23:26:53

Muselo by to sedět podle výkonu, jinak je to nanic, pokud Ti nestačí rozsah využitelných otáček v pětikvaltu, nejezdi s Dieselem, pořiď si benzín v LPG, viď Legende? !!(a) LPG je pádný důvod pro naftu jen do náklaďáků a lokomotiv.
wisastar
Odeslal: Wednesday 22 June 2011 - 20:52:21

tak sem cumel vedle.... meli ho az modely po e39.... ale ten blok by mel byt snad stejny ne? takze by to mozna slo..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0540 sec,0.0148 z toho dotazů.