• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor :: Re: ZÁMĚNA MOTORU SINTRA ZA OMEGA
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
KAREL
Odeslal: Thursday 27 January 2011 - 22:22:17
ČAU SINTRISTI KOUPIL JSEM SINTRU 3.0 SE ZADŘENÝM MOTOREM JE STEJNÝ MOTOR U OMEGY KDYŽ MÁ I STEJNÉ OZNAČENÍ X30XE TAK HOLÝ MOTOR BY SNAD MĚL BÝT STEJNÝ NEBO NÉ?
Poslední odpovědi
misan26
Odeslal: Tuesday 22 February 2011 - 19:22:58

to cumim bloky maj bejt schodne bych chtel videt foto toho bloku
wisastar
Odeslal: Tuesday 22 February 2011 - 17:38:49

karel napsal ...

nálitky tam nejsou vůbec zyítra to budu muset nějak vymyslet asi tam budu muset udělat jinej držák jedna díra tam je ta spodní přemýšlím jestli tam nenavařit na blok kus matroše a pak to tam vyvrtat nebo udělám uplně jiný držák sice mám původní motor který je přidřený na klice ale přehazovat celý motor do jiného bloku se mě nechce to to raději rozeberu na díly


zeptam se otce jak to resil, on to nastrojoval ale ten drzak tam byl...
karel
Odeslal: Monday 21 February 2011 - 19:44:02

nálitky tam nejsou vůbec zyítra to budu muset nějak vymyslet asi tam budu muset udělat jinej držák jedna díra tam je ta spodní přemýšlím jestli tam nenavařit na blok kus matroše a pak to tam vyvrtat nebo udělám uplně jiný držák sice mám původní motor který je přidřený na klice ale přehazovat celý motor do jiného bloku se mě nechce to to raději rozeberu na díly
wisastar
Odeslal: Monday 21 February 2011 - 19:03:52

karel napsal ...

koukám že tomu rozumíš asi tak jako já !!!!!!!!!!!proč odpovídáš že je motor stejný když to není pravda sintra má na bloku 2.díry navíc na držák motoru ted mám na zahradě rozebraný dvě auta a co ted s tím ? řešil to už někdo?díky za odpověd


ten motor sem tam daval a nalitky tam jsou. vyvrtat to jde taky.
Legend
Odeslal: Monday 21 February 2011 - 17:24:40

Je fakt, že já jsem jednou montoval do Omegy motor ze Sintry, díry mi pasovaly, jen jsem do omegy využil jiné díry, něž byly využité v sintře. S přehozením z Omegy do Sintry nemám zkušenost. Kdyžtak hoď foto, ať zhodnotíme, co se s tím dá dělat.
KopA
Odeslal: Monday 21 February 2011 - 15:57:24

Karle, ten motor kde nejsou díry má v těch místech nálitky nebo tam chybí materiál?

Pokud tam je matroš tak bych ty díry vyvrtal a pokud sou se závitem tak i toto lze dodělat.
karel
Odeslal: Monday 21 February 2011 - 15:30:40

koukám že tomu rozumíš asi tak jako já !!!!!!!!!!!proč odpovídáš že je motor stejný když to není pravda sintra má na bloku 2.díry navíc na držák motoru ted mám na zahradě rozebraný dvě auta a co ted s tím ? řešil to už někdo?díky za odpověd
wisastar
Odeslal: Friday 28 January 2011 - 00:35:38

KAREL napsal ...

ČAU SINTRISTI KOUPIL JSEM SINTRU 3.0 SE ZADŘENÝM MOTOREM JE STEJNÝ MOTOR U OMEGY KDYŽ MÁ I STEJNÉ OZNAČENÍ X30XE TAK HOLÝ MOTOR BY SNAD MĚL BÝT STEJNÝ NEBO NÉ?


Ano je

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0419 sec,0.0162 z toho dotazů.