• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: kde sehnat a co je to zac :)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
misan26
Odeslal: Thursday 02 December 2010 - 22:07:37
cau kluci dlouho sem schanel takoveto sklo prdeni na omeze...?? je to standartni vybava nebo uz na vic chtel bych toto sklo na omegu nemel bybyt nejaky problem ze,...?
Poslední odpovědi
Senator C30SE
Odeslal: Thursday 09 December 2010 - 22:22:39

Právě mýtným jednotkám je vyhrazená plocha nad ,nebo spíš kolem zrcátka v černém,jak je už psáno výše...
mates
Odeslal: Monday 06 December 2010 - 08:47:41

ciba napsal ...
edit:jeste jsem se docetl ze vyrobci nechavaji kousek nad zrcatkem kus nepokovenej aby prave fungovala navigace atd...

No ono ani nejde o navigaci, to je výrobcům šumák...ale jde o jednotky na mýtné brány, tam by mohl být problém.
ciba
Odeslal: Sunday 05 December 2010 - 22:55:59

kazde auto a kazdy typ skla se lisi....zalezi do jake miry je pokovene...zazil jsem auto kde to bylo ok ale myslim ze u peugeota nechytlo proste nic...u omegy jsem ho jen videl a nezkousel sem navigaci...edit:jeste jsem se docetl ze vyrobci nechavaji kousek nad zrcatkem kus nepokovenej aby prave fungovala navigace atd...
dada
Odeslal: Sunday 05 December 2010 - 19:50:04

nesmysl, mam na astře isotermicke sklo a garmin sice hleda satelity dele ale nakonec funguje a EVOLVE externí modul je zcela v poho. Ted jsem zkousel navigaci od cinanu za 89 USD a chodi taky zcela v poho. Blbe funguji akorat stare typy SIRFII a SONY.
ciba
Odeslal: Saturday 04 December 2010 - 23:24:50

akorat jestli budes mit pokovene sklo a pouzivas navigaci tak se s navigaci rozluc=)
Senator C30SE
Odeslal: Saturday 04 December 2010 - 23:01:02

Přesně tak,je pokovené(solární),odráří teplo:-) v auto kelly je mají na objednávku do třech týdnů za 11580Kč + bauset 4500Kč...
misan26
Odeslal: Friday 03 December 2010 - 22:30:44

aha a co je teda to sklo zac nejake pokovene nebo v cem spocivam jeho kouzlo nekdo mi rikal ze nepropousti od slunicka tolik svetla a tak
ciba
Odeslal: Friday 03 December 2010 - 22:18:05

jasne tohle sklo sem videl na ome mv6 z 98 na ND co sem si skoro koupil je to sklo z vyssi vybavy ale malo kdy se zachovalo a jak rikaj 14ctku stoji normalne nove..
misan26
Odeslal: Friday 03 December 2010 - 17:48:12

sooryy

Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0772 sec,0.0255 z toho dotazů.