• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: zavírání okna
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
blanik
Odeslal: Saturday 20 November 2010 - 13:38:51
při zavírání okna u řidiče popojede kousek nahoru a zase se vrátí jako kdyby narazilo na překážku a když ho pomalým ťukáním dostanu nahoru, tak nahoře v zadní části okna u řidiče je škvíra a okno je jakoby zkroucené.
Poslední odpovědi
JOB
Odeslal: Saturday 20 November 2010 - 20:40:59

blanik napsal ...

díky za radu, zkusím to udělat. detekovat závadu jako to udělal mates jsem nepotřeboval, zkřížené okno pozná každý, mě šlo o to co se s tím dá dělat


No já myslím že Mates reagoval adekvátně na oznamovací větu kterou jsi napsal ve svém prvním příspěvku. Jinak Legend má samozřejmě pravdu _;
Neber život tak vážně !!(a)



blanik
Odeslal: Saturday 20 November 2010 - 20:25:16

díky za radu, zkusím to udělat. detekovat závadu jako to udělal mates jsem nepotřeboval, zkřížené okno pozná každý, mě šlo o to co se s tím dá dělat
Legend
Odeslal: Saturday 20 November 2010 - 16:50:45

Zkusím ti poradit líp než mates..
Okno bude nejspíš zkřížené, sklon okna se dá seřídit. Když sundáš tapec, tak uvidíš šroub s hlavou 10mm a oválnou díru, ve které se dá seřídit mechanismus okna tak, aby jezdilo přesně podle rámu dveří, tak bych hledal chybu tady. Případně pokud bude pokroucený mechanismus, tak ho vyměnit komplet..
Potom je ještě možnost, že je špatně nastavený dojezd okna, v tom případě to chce vyndat pojistku oken na pár vteřin a v horní poloze chvíli podržet tlačítko směr nahoru.
mates
Odeslal: Saturday 20 November 2010 - 13:45:05

No...odpověděl jsi si sám...máš pravdu, je zkroucené. Děkujeme za info.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0501 sec,0.0265 z toho dotazů.