• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo tuning :: Re: Corsa OPC Dbilas
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jiřik
Odeslal: Friday 19 November 2010 - 10:15:47
Tak to je po dlouhé době článek, který mě fakt zaujal! První fakt sportovní kára v novém miléniu s mým oblíbeným znakem!
Dbilas dynamic mám rád, jejich sání na motory bývají dost vydařené, čipy ještě víc.
Těch 320 koní z 1.6 je ale fakt moc! Tam musí být turbo bezmála stejně velké jak u WRC! Docela rád bych viděl výkonovou křivku. Podle těchto parametrů tipuji, že se turbo roztočí až v nějakých 5 tisících ot. tzn. pořád nic,nic,výstřel z katapultu,omezovač,zařadit další kvalt a zase to samé....při plynu na podlahu navíc napočítat do tří, než to zabere (ner! I tak je to ale paráda! Pokusy tohoto typu mě dokážou nadchnout, navíc, když někdo dokáže auto pěkně odlehčit (1100 kg- nádhera)
Líp by ale určitě tento výkon fungoval u dvoulitru, líp by se s tím jezdilo do práce _;
Poslední odpovědi
Jiřik
Odeslal: Thursday 25 November 2010 - 08:10:21

No, v ČR se asi těžko někdo najde...za ty peníze je to pořád jenom malá předokolka
qpc
Odeslal: Wednesday 24 November 2010 - 20:42:51

otázkou je,koliklidí chce za to dát ty peníze...
Jiřik
Odeslal: Monday 22 November 2010 - 08:14:43

Já jsem na ty variabilní lopatky tipoval podle toho širokýho pásma max. krouťáku. Ale jak vidím, asi se to u benzínu zahřívá víc, takže by se to asi zapeklo.
KopA
Odeslal: Sunday 21 November 2010 - 16:51:50

Jirko zde Odkaz je celá ta nabídka. Těch 320PS zahrnuje úplně všechno - vačka, pružiny ventilů, výfuk, intercooler, turbo, ojnice, sání a ECU.
Maj ten letáček moc hezky udělanej.

To turbo se mi zdá obyč akorát je prostě větší a asi má taky jinej poměr A/R než sériovka. IMHO naklápění lopatek má asi možnost mít jen nafťák viz. obrázky níže by to na benzínu asi dlouho nefungovalo



Jiřik
Odeslal: Sunday 21 November 2010 - 12:37:44

Hmmm, tak ta 320k verze zabírá už před pěti tisíci! Neuvěřitelnej je ten průběh krouťáku, kterej klesá velmi málo a drží se až do omezovače! S každou další stovkou otáček by výkon stoupal dál, kam až? To turbo musí být fakt brutus, vypadá to na variabilní geometrii lopatek. Kopo díky. ?:!:
KopA
Odeslal: Saturday 20 November 2010 - 21:17:56

Další obrázky a grafy, ENJOY!














Graf pro Corsa D OPC 354PS od Klasen-Motors ten kit dbilas bude IMHO podobnej.


Graf pro Corsa D OPC 280PS od dbilas.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0524 sec,0.0223 z toho dotazů.