• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra elektrika :: Re: Imobilizer tigra
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Patrik
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 09:07:43
Ahoj,vcera jsem dostal od rodicu opel tigru 1.4 16V ecotec a mam problem s imobilizerem blika mi oranzova kontrolka a nejde nastartovat v klicku zadny cip nemam mam dalkove ovladani a stejne to nejde ve spinaci skrince jsou stopy od sroubovaku jako by to chtel nekdo ukrast od puvodniho majitele jsem to dotahnul na lane pac nevedel co s tim je nevim co mam delat nevite nekdo co s tim?Dekuji
Poslední odpovědi
Patrik
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 21:38:38

sehnal jsem od puvodniho majitele druhy klic a v nem je ten cip takze uz to jezdi dik moc za rady
Patrik
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 16:36:04

ok dik zitra to vyfotim a hodim to nekam odkaz hodim pak sem
KopA
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 14:57:01

Záleží jestli je ta dálka originál. Ale i kdyby nebyla tak by dálka neměla mít nic společnýho s immobilizérem to je věc spínačky, klíčku a ECU. Ještě potom bude otázka jestli nebude něco taky s tou spínačkou když píšeš, že jsou na ní stopy po šroubováku.

Má to auto jasný původ? aby to nebyla nějaká čorka za zajímavou cenu.

Kdyžtak vyfoť ten klíč s dálkou event. spínačku a hoď to někde na net a dej sem odkaz ať víme trochu blíž o čem se bavíme.
Patrik
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 11:56:29

cip v tom neni r.v.1996 carpass nemam je na to dalkove ovladani silicon a to je napojene na imobilizer myslim nevis jestli to na to nema nejaky vliv
Host
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 11:40:08

cip v tom neni r.v.1996 carpass nemam je na to dalkove ovladani silicon a to je napojene na imobilizer myslim nevis jestli to na to nema nejaky vliv
KopA
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 11:23:55

Hmm... to je trochu z ruky jsem od Hradce Králové ale pojedu tenhle týden do Odolený vody tak se můžem domluvit. Jestli ale nemáš CAR Pass kde jsou kódy tak si rovnou zařiď ten výpis v nejbližším OPLU ono se na to čeká pár dní. Potřebuješ myslím velkej TP - doložit jim, že jseš vlastníkem auta u kterýho chceš ty kódy zjistit (jestli je to auto na rodiče tak tam musí táta/máma).

P.S. určitě v tom klíči není čip? je černej a blbě vidět. a rok výroby tý Tigry?
Patrik
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 11:09:45

Jsem z Usteckyho Kraje okres Louny
KopA
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 10:46:30

Odkud jsi? nějaký čipy mám bude stačit v OPLU nechat zjistit kódy podle VIN cca za 600 a potom dát čip do klíče a nechat nakódovat což taky bude něco stát. Novej klíč je kolem 2000
Patrik
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 10:09:40

jo dekuju,ale co je to ten carpass a kde to sezenu?budu potrebovat cislo nejaky?
Martas
Odeslal: Monday 04 October 2010 - 09:13:57

Podle Carpassu si nechat vyrobit/prekodovat Chip.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0589 sec,0.0254 z toho dotazů.