• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva převodovka :: Re: hlucna prevodovka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
horcas
Odeslal: Wednesday 29 September 2010 - 23:40:16
Ahoj, prosil bych poradit s problemem u 1.7 DTI manual, 5ti stupnova prevodovka.
pri jizde mi zacala hlucet prevodovka, zastavil jsem a zasekla se rychlost na 1. stupni, hned pote na zpatecce. Pak jsem auto odtahl a ted rychlosti funguji ale prevodovka je stale hlucna. Olej jsem zkontroloval, je v poradku. Je nutno prevodovku vymenit? Jsem ted v cizine a nevim, jestli to mam risknout jet 1000 km domu.
Jaky mate nazor?
Diky
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Sunday 03 October 2010 - 17:08:20

Jaké převodovky se dávaly na motor 1.7 diesel sice nevím, ale můžu doporučit hledat převodovky na Allegru v Polsku, dá se najít nějaká blízko českých hranic za podstatně lepší cenu, než na českém vrakovišti, cenový rozdíl je spíš znát u novějších aut, tak to aspoň píšu jako variantu pro zvážení, nějakých pár tisíc se tak dá ušetřit. Odkaz
Host
Odeslal: Saturday 02 October 2010 - 16:50:37

tak prevodovka je definitivne v haji. Nevite nekdo, jestli jakakoliv prevodovka F17 bude na tu moji hajtru pasovat? Diky
Host
Odeslal: Saturday 02 October 2010 - 15:45:17

diky za informaci. Jak se da poznat ze zavada je pouze na synchronech?
Legend
Odeslal: Friday 01 October 2010 - 10:23:55

1000km bych ještě risknul, stejně opravovat to v zahraničí nemá smysl, vyšlo by to tak draze, že je levnější odtah do čr + oprava a myslím si, že to 1000km vydrží, po návratu domů bych převodovku ihned vyměnil.. Cena nové se bude pohybovat okolo 50 až 100tis podle typu auta, takže vrakoviště to jistí
Marek
Odeslal: Thursday 30 September 2010 - 14:39:18

možná že to budou sinchrony, dá se na to jezdit ale moc dlouho ne

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1181 sec,0.0627 z toho dotazů.